«Леся. Мандрівний клубочок» — книга Наталки Малетич з ілюстраціями Маші Фої, видана видавничо-освітнім проектом «Портал». Це стильне видання про українську письменницю, перекладачку, фольклористку, піонерку феміністичного руху. Вона призначена насамперед для підлітків віком 11−16 років, але, без сумнівів, буде цікава й дорослим. Про це пише nv.ua.
Книга зображує Лесю Українку в незвичному світлі: читач дізнається про її зацікавлення, родину та коло спілкування, побут, подорожі тощо.
![](https://images.weserv.nl/?q=85&output=jpg&bg=white&url=https://nv.ua/system/MediaPhoto/images/000/071/252/big/039f9a27f4e01c47ad7740d7cde498c6.png?stamp=20210127172845)
![](https://images.weserv.nl/?q=85&output=jpg&bg=white&url=https://nv.ua/system/MediaPhoto/images/000/071/253/big/ed9bf2c7f00abcd15e8a4a66318018e3.png?stamp=20210127172900)
![](https://images.weserv.nl/?q=85&output=jpg&bg=white&url=https://nv.ua/system/MediaPhoto/images/000/071/251/big/54ec1d51fad53bb551a8e697d081fa2e.png?stamp=20210127172844)
Леся. Мандрівний клубочок / Фото: пресслужба «Порталу»
Прокоментуєте?