В Ужгороді юна письменниця Інна Магас представила читачам дві свої книги

0
900

Як повідомляє zaholovok, 8 грудня в ужгородській книгарні «Кобзар» у рамках щорічної передсвяткової акції «Письменник за прилавком» письменниця Інна Магас представила читачам та відвідувачам дві свої книги, розповіла, що думає про казки та поділилася творчими планами на найближчий час.


Інна Магас – юна авторка, яка написала першу свою книжку в 13-річному віці. Друга книга «Що у мені звичайного?» вийшла, коли авторці було 15 років: «Зараз мені 19 і я готую до друку тертю книжку. Сподіваюсь, вона скоро вийде», – каже дівчина.

Юна письменниця навчається на 2 курсі медичного факультету Ужгородського національного університету. Розповідає, що писати любить змалечку і хотіла би продовжити цю справу.

«У мене і дід, і прадід любили писати. І мені самій завжди це подобалось. Я спочатку писала вірші, потім оповідання. І так пішло далі. Надіюсь, на цьому не зупинюся», – каже Інна.  

Книги Інни – пригодницькі. І саме такі авторка любила читати в дитинстві. Дівчина надихалася письменниками, які пишуть для підлітків. «Завдяки їм сформувався мій світогляд. Тому я вирішила, що і сама хочу цим займатись, мотивувати людей і надихати їх. Я пишу більше для підлітків і дітей, але сподіваюся, що не тільки діти зможуть щось у моїх книгах почерпнути для себе, але й дорослі»,  – зазначає письменниця.

На прохання Zaholovok.com.ua розповісти про свої дитячі читацькі смаки, Інна розповідає, що в  дитинстві дуже любила читати: «Особливо казки. Знала їх напам’ять і розповідала батькам», – ділиться письменниця.  

«Мені здається, у казках навіть більше можна знайти для себе, ніж у дорослих книгах. У казках треба дійти до суті, аби зрозуміти, чому так, яка мораль. А в дорослих майже зразу все прослідковується. І дуже часто казки почальні. Тому вважаю, що в дорослому віці їх також треба читати», – каже Інна Магас.      

Інна Магас

Нагадаємо, акція «Письменник за прилавком» триває до 18 грудня. Щодня (у будні) у  «Кобзарі» на читачів та відвідувачів чекатиме закарпатський письменник. У середу, 9 грудня, за прилавком магазину буде Марина Попович-Павлік.

Інна Магас
Прокоментуєте?

ЗАЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ

Прокоментуйте!
Напишіть Ваше ім'я