Ведучий родом із росії вразив своєю українською мовою

0

Відомий український телеведучий родом із росії Олексій Суханов прийшов до студії «Сніданку з 1+1» та вразив ведучих своїм володінням українською мовою.

Ведуча Валентина Хамайко сказала Суханову, що їй дуже подобається його мова. «Я знаю, що це був шлях… Ви цей шлях пройшли», — зазначила вона.

У відповідь Олексій сказав, що треба ставити собі за мету навчитися розмовляти українською та йти до цього.

«Країна будь-яка — це мова, це традиції, це історія. Якщо ти всього цього не поважаєш — не будується країна», — переконаний Суханов.

За його словами, навчаючись української мови, він не боявся помилок та не переймався, що з нього глузуватимуть. Ведучий порадив багато читати й не боятися розмовляти. Лише так можна вивчити українську мову.

Нагадаємо, журналіст Олексій Суханов до 2014 року жив і працював у росії. Проте події 2014 року змусили його залишити батьківщину. Для подальшого життя він обрав Україну, адже «гордий жити в одній країні з мужніми і незалежними людьми». Наразі він має українське громадянство.

Раніше він працював на таких каналах РФ як «Дождь», ТВ3, РЕН ТВ і в декількох інших виданнях. Останні майже 10 років був ведучим шоу «Говорить Україна». 

У березні 2022 року, після початку повномасштабного вторгнення рф в Україну, Суханов вступив до лав тероборони.

Ольга Робейко

unian.ua

Прокоментуєте?

ЗАЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ

Прокоментуйте!
Напишіть Ваше ім'я