Відбулась онлайн-зустріч Віри Марущак з учнями Миколаївської Академії дитячої творчості

0
119

В Україні з 4 по 10 грудня відбудеться Національний тиждень читання. Для учнів Миколаївської Академії дитячої творчості він розпочався з першого дня зими. Обласна бібліотека для юнацтва організувала  онлайн-зустріч голови Миколаївської обласної організації НСПУ Вірою Марущак з  учнями цього навчального закладу.

Нашу зустріч розпочала із запитання: що таке уява, чітко розуміючи, що без неї неможливо навчатися у закладі, пов’язаному з  творчістю. Відповідь отримала вичерпну і була задоволена тим, що діти назвали книгу як джерело уяви і фантазії.

— Читайте, пишіть, аналізуйте  прочитане – з цього  всього і складається ваше життя, і що далі воно більше буде підпадати під визначені категорії, то ширшим буде ваш кругозір. Книжка повинна бути вашим найближчим другом і порадником, хай вона завжди лежить на вашому столі. Не забувайте про книгу, не забувайте про Україну, про  матір нашу і не забувайте про тих, хто ці книжки пише, — з такими порадами звернулася до школярів.

Оскільки ми перебуваємо напередодні Різдвяних свят, запропонувала сприйняти на слух оповідання на цю тему, прослухавши із заплющеними очима. А потім учні академії розповідали, які картини вони бачили. Адже щось залишається між сторінок, коли читаєш книжки.

У результаті спільно проведеного уроку, вирішили в майбутньому проілюструвати  одну з моїх казок і випустити окремою книжкою. Це дасть можливість долучатися до образотворчого мистецтва —  живопису, графіки.

Приємно, що прислухалися до моїх порад читати книжки українських письменників, зокрема твори письменників Миколаївщини.

 Віра Марущак, письменниця, журналістка

Прокоментуєте?

ЗАЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ

Прокоментуйте!
Напишіть Ваше ім'я