Вийшла нова книжка поезій Богдана Томенчука «Ad libitum»

0

У франківському видавництві «Discursus» вийшла друком книжка з новою добіркою поезій Богдана Томенчука.

Про це видавництво повідомило в мережі.

“Вірші цієї книжки не врятують світ та від світу, але точно врятують від самотности та непевности. Необов’язкові для читання, безборонні для інтерпретації. Ad libitum — це час на імпровізацію. Ad libitum — це зупинка і ковток свіжого повітря серед задушливої метушні”, – відгукнувся про збірку видавець.

Ad libitum — у перекладі з латини — «вільно». Термін використовується здебільшого щодо короткочасної імпровізації в театрі, музиці, ораторському мистецтві. 

Автор збірки, керівник Івано-Франківського регіонального центру оцінювання якості освіти, відомий поет Богдан Томенчук прокоментував появу своєї нової книжки в соцмережі: “Колись у Калуші зопалу пообіцяв щоосені по книжці – ось і вигрібаю з шухляд і пам’ятей (флешки, мозку і душі)… Може, нескромно, але чомусь маю добре передчування, що необов’язкова для прочитання книжка віршів “AD LIBITUM” обов’язково не відпустить вас надовго від себе, якщо прочитати наважитесь. Презентація і все решта – трохи згодом. Жиймо, товариство, ad libitum. По-своєму і по-нашому…”.

Богдан Томенчук зазначив, що книжка вийшла завдяки родинному бюджетові та підтримці освітянської профспілки. Літературна редакторка – професорка і письменниця Ольга Деркачова. Незмінна авторка ілюстрацій – художниця Ірина Кравець.

Джерело: kurs.if.ua.

Прокоментуєте?

ЗАЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ

Прокоментуйте!
Напишіть Ваше ім'я