Які видавництва зараз пропонують акції і розіграші на потреби ЗСУ

0

Наразі щонайменше три українські видавництва проводять благодійні акції, спрямовані на збір коштів для забезпечення потреб Збройних сил України.

Видавництво «Віхола» пропонує задонатити на закупівлю двох комплексів літаків-камікадзе для підрозділу аеророзвідників бригади «Чорний ліс», отримавши можливість виграти всі видані ним книжки,

Переможець чи переможниця отримає 87 книжок «Віхоли». Мінімальна сума донату для участі в розігруванні — 250 грн. Він триватиме до 26 січня.

Долучитися до збору.

Видавництво «Абабагаламага» збирає кошти на дрони для декількох підрозділів і на антидронові засоби.

Донатерам видавництво пропонує виграти книжку з автографом Ліни Костенко та 10 книжок «Бунт проти імперії: українські шістдесятники» Радомира Мокрика з підписом автора. Умови участі: кожні 100 грн — це один квиток у розігруванні, 200 — 2 квитки, 1000 — 10 квитків… Розігрування триватиме до 24 січня.

Долучитися до збору.

Видавництво Vivat долучилося до збору благодійного фонду «Гуркіт», що має на меті придбати пікап для сил Протиповітряної оборони (однієї з мобільно вогневих груп, що збивають шахеди).

Щоб зібрати кошти, видавництво пропонує читачам приносити макулатуру та російські книжки на переробку до книгарень Vivat. Окрім того, за кожні 5 кг макулатури надаватимуть тридцятивідсоткову знижку на наступну покупку.

Книжки можна приносити в книгарні за адресами:

  • Київ, вул. Петра Сагайдачного, 8;
  • Київ, вул. Велика Васильківська,101;
  • Львів, Галицька площа, 12;
  • Харків, вул. Квітки-Основ‘яненка, 2;
  • Харків, вул. Сумська, 67;
  • Івано-Франківськ, вул. Труша, 4;
  • Івано-Франківськ, площа Ринок, 5.

Як повідомлялося, видавництво «Твоя підпільна гуманітарка» зібрало понад мільйон гривень на потреби Збройних сил, розігравши пожиттєву підписку на всі книжки видавництва. Раніше кошти на потреби ТрО збирав Любко Дереш.

Зображення: соцмережі видавництв

chytomo.com

Прокоментуєте?

ЗАЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ

Прокоментуйте!
Напишіть Ваше ім'я