Анонс зустрічі з Богданом Горинем в Національному музеї Тараса Шевченка

0

23 травня о 12:00 в Конференц-залі Національного музею Тараса Шевченка відбудеться зустріч Богданом Горинем.

Богдан Горинь — львівський дисидент, журналіст, лауреат Національної премії імені Тараса Шевченка у номінації «Публіцистика, журналістика» (2019).

Вступне слово скаже Дмитро Васильович Стус — лауреат Національної премії імені Тараса Шевченка, письменник, літературознавець, директор Національного музею Тараса Шевченка. 

Захід організовано спільно Національним музеєм Тараса Шевченка та Національною спілкою письменників України в рамках Міжнародного Шевченківського літературно-мистецького свята «В сім’ї вольній, новій…», що відбудеться в Києві 22-24 травня цього року. Детальна та актуальна інформація про події та заходи Свята —  https://www.facebook.com/events/468135597293556/

Міжнародне Шевченківське літературно-мистецьке свято «В сім’ї вольній, новій…» організовано Міністерством культури України та Національною спілкою письменників України. 

Вхід вільний, попередня реєстрація для відвідувачів бажана 

(кількість місць обмежена): yelia.nspu@gmail.com

Акредитація ЗМІ: nspupressroom@gmail.com

Куратор – Єлена Дорофієвська, 

керівник Прес-центру НСПУ

_______

На виконання постанови Кабінету Міністрів України від 18.12.1998 року № 2017 «Питання відзначення річниць від дня народження Т. Г. Шевченка і проведення щорічного Міжнародного Шевченківського літературно-мистецького свята «В сім’ї вольній, новій», розпорядження Кабінету Міністрів України від 02.03.2011 № 167 «Про затвердження плану заходів з підготовки та визначення 200-річчя від дня народження Т. Г. Шевченка та 150-річчя від дня його перепоховання» та Плану роботи Міністерства культури України від 11.01.2019 №15 цьогорічне Міжнародне Шевченківське свято «В сім’ї вольній, новій» відбудеться в м. Київ.

Прокоментуєте?

ЗАЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ

Прокоментуйте!
Напишіть Ваше ім'я