Автори з 16 країн боротимуться за перемогу в Міжнародному літературному конкурсі «WorkStory»

0

16 країн світу об’єднав Міжнародний літературний конкурс есе і новел «WorkStory: робота у фокусі літератури», організований «Кабінетом молодого автора НСПУ», редакціями видань «Ukrainian people» (Чикаго, США), «Українська літературна газета», «Літературна Україна», компанією «Jobian» та креативною агенцією «Баляндраси». На розгляд членів журі надійшло понад 200 творчих робіт.

Автори з десятків міст, містечок і селищ України, а також із міст близького і далекого зарубіжжя, серед яких – Естеван (Канада), Берлін, Дрезден (Німеччина), Нью-Йорк, Чикаго (США), Дубай (ОАЕ), Нетанія (Ізраїль), Копенгаген (Данія), Софія (Болгарія), Португалія, Краків, Вроцлав (Польща), Прага (Чехія), Анталія (Туреччина), Мілан, Палермо (Італія), Вільнюс (Литва), Мурсія (Іспанія), Тбілісі (Грузія) розповіли про свій професійний досвід, про те, що болить, тривожить, радує і надихає звичайних трударів і відомих професіоналів ув Україні та за кордоном, із якими проблемами сьогодні стикаються трудові мігранти в різних куточках світу.

Вражає не лише проявлений до конкурсу інтерес, а й широка тематична палітра представлених творів. Свої історії розповідають священники, поліціянти, педагоги й діячі культури, лікарі, журналісти, різнороби…

Переможців у номінаціях «Есе» або «Новела» будуть визначати журі – відомі письменники, редактори та літературознавці: Мирослав Дочинець, Олег Соловей, Надія Гуменюк-Лис, Любко Дереш, Ольга Руда, Юлія Бережко-Камінська, Ольга Сухомлин (Ольхова).

Для 15–18-річних учасників ці ж номінації винесені в окрему вікову категорію, яку взяла під опіку Київська Мала Академія Наук та «Litosvita». Оцінюватимуть твори юних авторів програмна директорка «Litosvita» Світлана Привалова та директорка Київської Малої Академії Наук Ірина Поліщук.

Нагадаємо, твори переможців конкурсу «WorkStory» будуть опубліковані на сторінках найвідомішого журналу української діаспори в США «Ukrainian people», в «Українській літературній газеті» та на їхніх інтернет-ресурсах, на сайті та в окремій збірці Київської Малої академії наук, у партнерській роман-газеті «Дебют» та в кількох провідних літературних інтернет-виданнях України, зокрема на сайті Національної спілки письменників України та «Літературної України».

На переможців номінацій «Есе» та «Новела» чекають грошові премії від співорганізатора конкурсу – компанії «Jobian», а саме:

  • Перші місця – 3 тис. грн;
  • Другі місця – 2 тис. грн;
  • Треті місця – 1 тис. грн.

Два переможці – автори віком від 15 до 18 років, які посядуть перші місця в кожній номінації, отримають премії від креативної агенції «Баляндраси» – по 3 тис. грн.

Також будуть вручені заохочувальні спецвідзнаки: 

  • за «Найоригінальніший твір та високу літературну майстерність» від програмної директорки Litosvita, експертки УКФ Світлани Привалової та сертифікат на 2000 грн на навчання в Litosvita.
  • за «Найкращий твір про трудових мігрантів» від письменниці, авторки книги «Шлях до себе» про життя і роботу за кордоном, викладачки Інституту комунікації, медіа та ІТ Університету прикладних наук Ганзе (м. Гронінген, Нідерланди) Оксани Лозинської.

Оголошення результатів – після 15 квітня, але не пізніше 1 травня 2021 року.

Юлія Бережко-Камінська, секретар НСПУ по роботі з молодими авторами

Прокоментуєте?

ЗАЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ

Прокоментуйте!
Напишіть Ваше ім'я