Із засідання Секретаріату НСПУ…

0

Під головуванням очільника Національної спілки письменників України Михайла Сидоржевського відбулося чергове засідання Секретаріату НСПУ, результатом якого стала низка ухвал та доручень для врегулювання діяльності Спілки.

На засіданні Секретаріату затверджено склад оргкомітету з підготовки і проведення X-го з’їзду письменників України (співголови оргкомітету перший заступник голови НСПУ Віктор Мельник і відповідальний секретар НСПУ Тетяна Фольварочна).

Затверджено список кандидатів від НСПУ на здобуття Національної премії імені Тараса Шеченка у 2019 році: Леонід Кононович (роман «Чигиринський сотник»), Віра Китайгородська (роман «Обличчям до стіни»), Андрій Гудима (роман-хроніка «Очищення»), Микола Боровко (книга поезій «П’ятсот миттєвостей»), Світлана Талан (роман-дилогія «Оголений нерв» та «Повернутися дощем»).

З ініціативи голови творчого об’єднання дитячих письменників Марії Морозенко розглянуто і затверджено Положення і склад журі премії НСПУ ім. Платона Воронька в царині літератури для дітей за найкращу поетичну та прозову книжку (голова журі – Тамара Коломієць). Присудження премії відбудеться 19 грудня. Роботи приймаються з 1 листопада до 1 грудня.

Секретар НСПУ по роботі з молодими авторами Богдана Гайворонська доповіла про результати проведення творчої наради молодих у Харкові, у якій взяли участь молоді літератори з 12-ти областей України. Було відзначено високий рівень наради.

Було розглянуто також інші питання порядку денного.

Прес-центр НСПУ

Прокоментуєте?

ЗАЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ

Прокоментуйте!
Напишіть Ваше ім'я