Із засідання Секретаріату НСПУ

0

 

Під головуванням очільника Національної спілки письменників України Михайла Сидоржевського 25 січня  відбулося позачергове засідання Секретаріату НСПУ, на якому розглянуто  питання з приводу орендних відносин з ТОВ «Євротранзит». 

Голова нагадав про результати минулого засідання Секретаріату, яке відбулося 18 січня. Тоді за результатами обговорення було ухвалено зобов’язати ТОВ «Євротранзит» і ТОВ «Чорноморська телерадіокомпанія» в термін до 1 лютого повністю погасити заборгованість. Загальна сума боргу, включаючи січень 2018 року, складала близько 754 000 грн. Також на Секретаріаті 18 січня голова НСПУ заявив, що договір про оренду з ТОВ «Євротранзит» завершується 4 лютого і може бути продовжений лише за умови підняття орендної плати та зміни умов договору, які б унеможливили ігнорування з боку орендаря умов договору.

Керівництво ТОВ «Євротранзит» відмовилося від цих пропозицій.

Нагадаємо, що ще 21 серпня минулого року керівництву товариству «Євротранзит» було передане повідомлення за підписом голови НСПУ про дострокове розірвання угоди про оренду – з причини постійного порушення орендарем термінів проплат і значної заборгованості. 

Після обговорення Секретаріат одноголосно ухвалив: беручи до уваги пункт 6.1, 6.2 договору оренди нерухомого майна між НСПУ і ТОВ «Євротранзит» від 10 лютого 2015 року,  не продовжувати термін дії оренди нерухомого майна. 

 

Прес-центр НСПУ

 

Прокоментуєте?

ЗАЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ

Прокоментуйте!
Напишіть Ваше ім'я