МИХАЙЛО СИДОРЖЕВСЬКИЙ. БРЕХЛИВІ ПУТІНСЬКІ ПРИХЛЄБАЇ НА СЛУЖБІ ЗЛОЧИННОГО РЕЖИМУ

0

«Кто же хочет жертв?» Із таким заголовком найреакційніша у світі «Литературная газета» опублікувала звернення з підписами кількох сотень російських письменників, які підтримують війну дикої орди проти України. Серед цих «акул пера» — жодного з іменем. Єдине — головний редактор газети «Замшев», який відомий лише тим, що склепаний із потертої замші. Всіх інших — назбирано в захвісті орди як безіменний скот.

Своє «звернення» оте захвістя вибудувало виключно на брехні їхнього божевільного фюрера про «українських націоналістів-бандерівців», які нібито захопили владу в Україні, ведуть лінгвістичну війну проти орди, а їх підтримує сякий-такий Запад разом із натовцями. Процитую дослівно цю бридню:

«Так кто же хочет жертв? Наши войска, пока не уничтожившие намеренно ни единого мирного жителя? Или те, кто ведет непрекращающуюся лингвистическую войну против русского языка, а также информационную войну против русского сознания? Ответ ясен. Жертв хочет обнявшийся с нацистами Запад, хотят бандерлоги, братающиеся с натовцами.

А чего хотим мы? Мы хотим, чтобы Украина была суверенной и дружественной, процветающей и свободной. Но не хотим, чтобы ею правили нацисты.

Вот поэтому с горечью, но и с надеждой смотрим мы, писатели, на вынужденные действия российской армии. С надеждой смотрим на Президента. И тут же с радостью видим: многие украинцы прозревают, встречают войска флагами как, например, в Мелитополе, или вместе несут боевое дежурство, как на Чернобыльской АЭС, и все чаще клянут командование батальонов с фашисткой символикой бросающих в бой необученных безусых солдат».

Тут що не слово, то підла брехня. Як доказ цього – війна, яку розв’язала дика російська орда проти України. Як доказ цього – те, що проти злочинного путінського режиму піднявся практично весь світ. «Утримуються», як знаємо, лише три країни із понад 190.

Це ще один у світовій практиці випадок, коли т. зв. літератори, як і в часи Леніна-Сталіна, стали на бік своєї злочинної влади і повторюють її цілком очевидну загарбницьку брехню. Послухали б, що кажуть про неї понад 5 тисяч загиблих та 200 полонених їхніх орків, котрі прийшли вбивати нас, але потрапили в пекло.

За все це буде вам розплата не тільки на Страшному суді, але й після нашої української перемоги над людиноненависницьким путінським режимом.

А справжні російські письменники ще три дні тому опублікували свій протест проти рашистської орди з її кремлядським ханом. Декого з них арештовано, але арештувати дух Гоголя й Достоєвського, Буніна і Зощенка, Платонова і притомних шістдесятників їм ніколи не вдасться!

Слава Україні!

«За матеріалами поста Михайла Наєнка у ФБ»

facebook.com/oksent

Фото: ictv.ua

Прокоментуєте?

ЗАЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ

Прокоментуйте!
Напишіть Ваше ім'я