На Франківщині визначили лауреатів премії імені Василя Стефаника

0

14 квітня за участі заступниці голови обласної державної адміністрації Світлани Онищук відбулося підсумкове засідання комісії з призначення обласної премії імені Василя Стефаника в галузі літератури у 2021 році.

Про це повідомляє mi100.info.

У номінаціях «Поезія», «Документальна і науково-критична література (естетика, літературознавство, мистецтвознавство, українознавство, художня публіцистика, критика, мемуаристика)» та «Проза» на найвищу обласну відзнаку претендували Богдан Томенчук, Василь Мойсишин, Віра Багірова, Наталя Данилюк, Ігор Любчик та Іван Монолатій, інформує пресслужба Івано-Франківської ОДА.

Члени комісії детально обговорили та оцінили запропоновані твори. Вони відзначили високий художній та літературно-науковий рівень цьогорічних конкурсних пропозицій, окремі з яких уже перекладені іноземними мовами та видані за кордоном.

За результатами таємного голосування члени комісії одноголосно визнали переможцями обласної премії імені Василя Стефаника у номінації «Поезія» Богдана Томенчука з книгою «Переступний день», у номінації «Документальна і науково-критична література» Ігора Любчика з книгою «Лемківські долі: трагізм і пам’ять поколінь», у номінації «Проза» Івана Монолатія з книгою «Від Донецька до Перемишля. Як сучасна література «пам’ятає» українські міста».

Фото: Михайло Мазур. 

«Ми можемо гордитися, що Прикарпаття багате на творчі особистості. Особливо приємно, що у ювілейний рік нашого видатного земляка Василя Стефаника премії його імені удостоєні найкращі автори», – відзначила Світлана Онищук.

Додамо, що нагородження переможців обласної премії імені Василя Стефаника в галузі літератури відбудеться 14 травня в селі Русів під час урочистостей із нагоди 150-річчя від дня народження письменника.

Фото: пресслужба ІФНМУ.

Софія Сіренко

Прокоментуєте?

ЗАЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ

Прокоментуйте!
Напишіть Ваше ім'я