ВЕЛИКА РЕСТАВРАЦІЯ: В УКРАЇНІ ВІДНОВЛЯТЬ 150 ОБ’ЄКТІВ КУЛЬТУРНОЇ СПАДЩИНИ

0

Проєкт реконструкції об’єктів культурної спадщини «Велика реставрація» розрахований на 3 роки і охопить 150 об’єктів в Україні. Про це повідомляє umoloda.kyiv.ua.

Про це заявив міністр культури та інформаційної політики Олександр Ткаченко під час Всеукраїнського форуму «Україна 30. Культура. Медіа. Туризм» у середу.

«Наша родзинка – це «Велика реставрація», про яку вже багато говорили. Ми розпочинаємо роботу вже цього року. Складаємо разом із місцевими адміністраціями списки, які мають затвердити експерти. Це 150 об’єктів. Бюджет на цей рік – 2 млрд грн. Тривалість програми – 3 роки», –  сказав міністр.

За його словами, хоча проєкт обмежений у часі, але досвід східноєвропейських країн свідчить про те, що така робота триватиме й надалі.

«Це нові сенси в регіонах, це туристичні магніти, це й нові дороги, які ведуть до об’єктів «Великої реставрації». Об’єкти розташовані по всій території країни», – зазначив пан Ткаченко.

Зазначимо, що на «Велику реставрацію» цього року закладено 2 млрд грн, які поділяються на 1,7 млрд грн (закладені в спецфонд від гральної сфери) і 300 млн грн загального фонду.

Прокоментуєте?

ЗАЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ

Прокоментуйте!
Напишіть Ваше ім'я