Відбулося чергове засідання Секретаріату НСПУ

0

У Будинку письменників під головуванням очільника НСПУ Михайла Сидоржевського відбулося чергове засідання Секретаріату Національної спілки письменників України.

Засідання почалося з урочистого вручення М. Сидоржевським письменникам ювілейних медалей  і Почесних грамот, приурочених до 30-річчя НСПУ. Секретар НСПУ, заступник голови Київської організації НСПУ Борис Пономаренко доповів про успішне проведення урочистостей, присвячених 30-річчю НСПУ.

На засіданні Секретаріату ухвалено рішення про скликання Правління НСПУ 21 жовтня.

На засіданні також було затверджено склад робочої групи НСПУ з метою реалізації Договору про співпрацю між НСПУ та Ірпінською міською Радою від 29.03.2017 року.

М. Сидоржевський коротко поінформував про звітно-виборні збори в Харківській обласній організації НСПУ, учасники яких проголосували за обрання головою обласної організації Анатолія Стожука. За словами очільника НСПУ, це є порушенням Статуту НСПУ. А. Стожук уже відбув дві каденції головування, а Статут НСПУ не передбачає третьої каденції. М.Сидоржевський повідомив, що керівництво НСПУ діятиме відповідно до чинного Статуту.

Секретар НСПУ, головний редактор видавництва «Український письменник» Василь Клічак  доповів про друк Довідника НСПУ. Він зауважив, що Довідник перебуває у поліграфічному виробництві, проте виникають певні труднощі щодо доповнення деяких статей Довідника найсвіжішою інформацією.

На засіданні Секретаріату були розглянуті й інші питання порядку денного.

Секретаріат НСПУ

Прокоментуєте?

ЗАЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ

Прокоментуйте!
Напишіть Ваше ім'я