Google назвав найкращі ігри та додатки 2023 року

0

Традиційна щорічна премія Google Play Awards нарешті дісталася до своїх переможців. Щороку Google Play обирає найкращі мобільні додатки та ігри, які високо оцінили користувачі операційної системи Android в декількох номінаціях, а цього разу додали нові номінації, слідуючи трендам 2023 року. Зупинимось докладніше на найважливіших з них.

Багатозадачність та штучний інтелект у тренді 

Одним із нововведень цьогорічної Google Play Best of 2023 Awards стало те, що її автори звернули увагу новітні технології, а також використання різних додатків за межами одного пристрою. Звичайно ж, серед списку переможців цього року знайшлося місце інструментам штучного інтелекту, а у номінації “Вибір користувачів” впевнену перемогу здобув ChatGPT. Саме 2023 рік можна вважати справді проривним у його розвитку та розповсюдженні. Застосування інструментів штучного інтелекту в роботі інших систем стало масовим — вони полегшують та оптимізують роботу багатьох процесів, але при цьому залишаються непомітними. Наприклад, у світі азартних розваг вони можуть слугувати додатковим інструментом захисту та відстежувати надмірну активність користувачів, що здійснюють у VIP casino вход.

Окрему номінацію отримали додатки, які можна використовувати на декількох пристроях. Кращим з них було названо музичну платформу Spotify — це дійсно один з небагатьох сервісів, який має власні додатки для смартфонів, персональних комп’ютерів та навіть для ігрових консолей, а головне — всі вони можуть бути повʼязані між собою. Найкращою грою в цій номінації було визнано покрокову стратегію у жанрі аніме під назвою OUTERPLANE, яка також відзначена за свою багатоплатформенність. 

Виділено також найкращий недооцінений додаток — ним став Aware: Mindfulness & Wellbeing. Він присвячений ментальному здоровʼю та медитаціям, та, на думку розробників, має допомагати долати стрес та тривогу за допомогою простих вправ.

Кращі з кращих

Визначення кращих мобільних додатків відбувалося у багатьох категоріях. Ось деякі з них:

  • Найкращий додаток для розваг;
  • Для особистісного росту;
  • Для смартгодинників;
  • Для щоденного використання;
  • Для родини.

У кожній з представлених категорій було визначено переможців, а також ті додатки, які варті уваги.

Наприклад, найкращим для розваг обрано додаток Bumble For Friends: Meet IRL, який допомагає завести нові знайомства та знайти друзів. Для смартгодинників, на думку Google, найкраще підійде месенджер WhatsApp, а для повсякденного використання — Artifact: Feed Your Curiosity на основі штучного інтелекту, який аналізує вподобання користувача та пропонує інформацію на основі отриманих даних.

Найгучніше звання “Найкращий додаток 2023 року” отримав Imprint: Learn Visually — це візуальний путівник по усім знанням світу. Він робить навчання інтерактивним та легкодоступним завдяки використанню візуальних матеріалів. А от найкраща гра року за своїм жанром недалеко пішла від тієї, яку обрали користувачі для декількох пристроїв — Honkai: Star Rail також є фентезійною рольовою грою. Якщо ж говорити конкретно про мобільну гру, яку обрали користувачі, то нею стала Monopoly Go! — відома настільна гра інтерпретована для смартфонів, а також ігрових консолей. 

Прокоментуєте?

ЗАЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ

Прокоментуйте!
Напишіть Ваше ім'я