15 січня 2020 року журнал «Всесвіт» відзначить свій 95-річний ювілей

0

15 січня 2020 року журнал «Всесвіт» відзначить свій 95-річний ювілей, і з цієї нагоди запрошує зустріти український Новий рік у колі перекладачів, письменників, журналістів, дипломатів, представників дипломатичних представництв інших країн та всіх друзів!

Протягом усіх років журнал активно висвітлював новини світової літератури та культури, сприяючи інтенсивнішим формам репрезентації української культури за кордоном, а також знайомлячи українських читачів із важливими гуманітарними подіями, які мають загальнолюдське значення. Журнал орієнтований як на висвітлення Західного, так і Східного світу, сприяючи утвердженню в Україні цінностей відкритого суспільства, зокрема демократичності, мультикультурності, поваги до Іншого.

Захід відбудеться 15 січня 2020 р. о 17:00 за адресою: Національна спілка письменників України, м. Київ, вул. Банкова, 2 (2 поверх).

До виступів запрошені Олег Микитенко, Юрій Щербак, Дмитро Павличко, Микола Жулинський, Михайло Сидоржевський, Сергій Борщевський, Олександр Божко, співробітники Посольства Франції та Посольства Киргизії в Україні.

Під час урочистої академії з нагоди 95-річчя журналу відбудеться вручення медалі «Ars Translationis» імені Микола Лукаша М. Васьківу та І. Рябчію (за 2019 р.), М. Якубовичу (за 2017 р.).

Модерує захід Дмитро Дроздовський.

Вхід вільний.

УЛГ

Прокоментуєте?

ЗАЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ

Прокоментуйте!
Напишіть Ваше ім'я