16 березня відбудеться Мистецький молодіжний проект «Творчий ковчег»!

0
815

Заквітчаний весняний «Творчий ковчег» чекатиме своїх гостей на причалі 16 березня. Відплиття у світ мистецтва – рівно о 14.00! Для глядачів традиційно лунатимуть поезії та музика учасників. Після основної програми всі бажаючі зможуть виступити на вільному мікрофоні, де немає жодних обмежень, крім одного — на політичні теми. Але і після цього плавання не завершиться — на учасників та гостей очікує чаювання, де можна продовжити творче спілкування.

В основній програмі ви познайомитеся з музичною творчістю авторів-виконавців Євгена Хохлова, Стаса Прудкого, Андрія Маврика (Івано-Франківськ), Іллі Рибалка (проект «М!Практика»).

Відбудуться презентації нових книг молодих поетів. Ірина Сажинська (Запоріжжя) читатиме вірші з нової збірки «Голубина пошта». Олександр Шумілін презентує книгу «Просте/складне», а Кот Єльпітіфор познайомить вас із творами зі свіжої книги «Кричи».

Поетка Марґо Ґейко не лише читатиме вірші, а і презентує свою першу пісню. Її виконуватиме автор музичної частини, заслужений діяч мистецтв України Микола Лисенко.

Також ми почуємо поезії Тетяни Птахи, Марини Дубовик та Марини Правоторової, яка приїде заради участі у проекті аж із міста Сіверодонецьк Луганської області.

«Творчий ковчег» запрошує всіх долучитися до мистецького святкування весни!

Місце проведення:Інтернет-центр Публічної бібліотеки імені Лесі Українки, м. Київ, вул Тургенєвська 83/85
Час: 16 березня о 14.00
Вхід вільний для всіх!

Куратор — Богдана Гайворонська, секретар

Кабінету молодого автора НСПУ

Прокоментуєте?

ЗАЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ

Прокоментуйте!
Напишіть Ваше ім'я