МІЖНАРОДНИЙ ФЕСТИВАЛЬ ПЕРЕКЛАДАЧІВ «КОЧУРФЕСТ»: ПОШИРЕННЯ УКРАЇНСЬКОЇ КУЛЬТУРИ ЗА КОРДОНОМ

0
1018

25 вересня об 11:00 відбудеться круглий стіл на тему: «Міжнародний фестиваль перекладачів «КочурФест»: поширення української культури за кордоном» (Зала 2).

Організатор: ТОВ «Видавництво «САМІТ-КНИГА».

Учасники: Сергій Борщевський – перекладач; Дмитро Чистяк – науковий секретар Європейської академії мистецтв; Михайло Сидоржевський – голова Національної спілки письменників України; Віолетта Кременчук – депутат Ірпінської міської ради; Іван Степурін – директор ТОВ «Видавництво «САМІТ-КНИГА», модератор.

Коротко. Другий рік поспіль в Україні проходить Міжнародний фестиваль перекладачів «КочурФест» за участі провідних письменників-перекладачів Європи.  Його основна мета — просування української літератури та авторів за кордоном.

 Акредитація представників ЗМІ: anna@ukrinform.com

У зв’язку з карантинними заходами кількість місць обмежена. 

Захід транслюватиметься на сайті та YouTube-каналі Укрінформу

Використання будь-яких матеріалів з офіційного YouTube-каналу Укрінформ можливе лише за умови дотримання авторських прав, встановлених каналом. Демонструючи ролик в ході прямого ефіру, необхідно послатися на автора — Укрінформ — показати його назву на екрані та вимовити її вголос.

При вході в Укрінформ обов’язкове вимірювання температури тіла безконтактним термометром і прохід через дезинфікуючу рамку. Вхід в зал тільки у масках та рукавичках. Дотримання дистанції 1,5 м.

Адреса «Укрінформу»: вул. Б. Хмельницького, 8/16 (ст. м. «Театральна»)

Контактний телефон Прес-центру: (044)  299-03-32

Прокоментуєте?

ЗАЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ

Прокоментуйте!
Напишіть Ваше ім'я