Прем’єра нової програми Чоловічої хорової капели ім. Л. Ревуцького «Лехаймо, або Щоб не плакать, я сміюсь…»

0

Запрошуємо на концерт Чоловічої хорової капели «Лехаймо, або Щоб не плакать, я сміюсь…», що відбудеться 13 червня о 19:00 в Центральному будинку офіцерів. 

Яку мелодію Ви починаєте наспівувати подумки, коли мова заходить про єврейську музику? Ми переконані, що найпершою згадується «Хава Наґіла», яка вже більше понад 100 років свого існування є візитівкою єврейської музичної культури.

Світ єврейської пісні широкий і яскравий, адже пісня — це мудрість і почуття народу. Тому нас легко звеселяють побутові пісеньки, щиро захоплюють вишукані світські музичні твори, заохочують підспівувати естрадні хіти, а духовні гімни осяюють наші душі. Ми любимо і страждаємо, а отже — співвідчуваємо разом з цілим народом у його піснях.

Національна спілка письменників України запрошує усіх бажаючих відвідати концерт наших друзів — Чоловічої хорової капели імені Левка Ревуцького, яка нещодавно (7 травня) виступала в стінах Будинку письменника НСПУ.

Національна академічна Чоловіча хорова капела імені Левка Ревуцього підготувала нову унікальну програму «Лехаймо, або Щоб не плакать, я сміюсь…», прем’єра якої відбудеться 13 червня у Центральному будинку офіцерів о 19:00 (вул. Грушевського, 30/1).

Ось три причини відвідати концерт капели 13 червня: 

Нам є чим вразити саме Вас – і слухача, і глядача. Повірте, ми вміємо дивувати.

Нам вдалося концептуально поєднати найрізноманітніші за жанрами та настроями твори та створити унікальну концертну програму.

Тільки живий звук! Неповторна єврейська пісня, що виконуватиметься на івриті, ідиші та українською мовою.

Чоловіча хорова капела імені Левка Ревуцього з нетерпінням чекає на зустріч з Вами!

Інформація про подію: https://www.facebook.com/events/299716510923998/ 

Прокоментуєте?

ЗАЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ

Прокоментуйте!
Напишіть Ваше ім'я