Запрошуємо поетів і бардів на фестиваль «Ірпінський Парнас», який відбудеться 27-28 липня на території БТП «Ірпінь» за адресою: Ірпінь, вул. Стельмаха, 20.
Все просто: потрібно тільки зареєструватися і приїхати. Твори наперед подавати не потрібно.
Форма для реєстрації: https://forms.gle/YXVz7YVLyQXd66X26
Можна брати з собою родичів, друзів, дітей, собак і котів. Але харчування (безкоштовне) і поселення (платне) в будиночках надається тільки учасникам.
Що чекає на вас? Конкурсна програма, в результаті якої ви можете стати переможцем фестивалю. Найкращі учасники отримають не лише дипломи і подарунки, а і змогу виступити на центральній площі міста Ірпінь, де відбудеться гала-концерт.
У суботу ввечері ми зваримо великий казан кулешу, сядемо навколо багаття і будемо співати пісні і читати вірші.
Ми проведемо два незабутніх дні в чарівному місці, де краса природи поєдналася із сучасним дизайном та багатою історією. Ви зможете гуляти в нашому новому парку, побувати на набережній, яка з’явилася лише цього року, пожити в будиночках, де відпочивали і творили майже всі класики української літератури ХХ століття. Навколо нас дихає історія. Через дорогу від БТП — будинок, де виріс Микола Носов, автор «Незнайка». Якщо трохи пройтися, то можна потрапити в АТБ, побудованому на місці старої дачі Максима Рильського. А в сусідній Бучі проводив літні канікули Михайло Булгаков. І це лише дрібка того, що ми можемо вам розказати. Всі, хто колись був на фестивалі «Ірпінський Парнас», можуть підтвердити: тут на вас чекають, тут вам буде добре.
До зустрічі!
Фестиваль створений Національною спілкою письменників України, редакцією «Ірпінський вісник» та Ірпінський клубом авторської пісні «Ключ». Проводиться за підтримки Ірпінської міської ради.
Оргпитання:
Наголошую, що в будиночках дуже мало місць, тому щиро прошу: не бронюйте поселення «щоб було».
У кімнатах по 3-4 койкомісця, де селяться за принципом «хлопчики ліворуч, дівчата праворуч».
Одразу відповідаю на запитання:
1. Чи можна я один викуплю весь номер? Ні. Нам потрібно розселити учасників. Плата за поселення пільгова, значно менша від звичайної. Ми ввели її, щоби хоч трохи покрити витрати будинку відпочинку, адже колектив працює у вихідні дні без оплати і до того ж витрачає власні ресурси на фестиваль. Тут немає задачі заробити грошей — головне, щоб усім вистачило місця.
2. Чи можна нам з дружиною/чоловіком окремий номер? Не можна. Максимум, що можемо запропонувати — поселити вас разом, але чекайте на підселення сусідів.
3. Якщо ми не учасники, а просто приїхали потусуватися, то де нам жити і харчуватися? Поблизу є ринок і багато супермаркетів, а на території БТП — місце для багаття. Ви можете взяти їжу з собою, купити на місці, приготувати на багатті. Також ви можете безкоштовно поставити намет. Мало не забула: на набережній є мангали.
4. Чи можу я побути на фестивалі тільки в суботу чи тільки в неділю? Можете. Але в суботу конкурсна програма, а в неділю — гала-концерт з оголошенням переможців. Обирайте самі, куди ви не потрапите 😉
5. Якщо у мене чомусь не виходить зареєструватися в інтернеті, що робити? Вранці 27 липня буде реєстрація всіх учасників, включно з тими, хто подав попередню заявку. Ви можете записатися вже на місці. Але не зловживайте цим. Бо якщо ви не станете реєструватися в інтернеті, ми почнемо думати, що приїде мало учасників, приготуємо мало їжі і ви лишитеся голодні. А ще ми не підготуємо достатню кількість дипломів учасника. І взагалі, реєстрація важлива для організаторів, бо вони чекають на вас.
6. Якщо я не встигаю приїхати і зареєструватися зранку, то що мені робити? Ви можете приїхати і зареєструватися прямо на майстерні. Але тільки в крайньому випадку, бо журі буде слухати учасників, і реєструвати хронічних сов їм буде не дуже зручно.
7. Скільки часу на виступ? Поетам дається до 5 хвилин разом із представленням, бардам потрібно заспівати дві пісні.
8. Чи можу я зареєструватися взагалі в усі майстерні та номінації, які тільки є на фестивалі? Ні. Максимум у дві.
9. Чи можна співати під мінус? Можна-можна.
10. А що якщо я співаю під рояль? Несіть рояль із собою. А також стійку під нього. Підключення дамо.
11. А що якщо ми гурт? Гурт реєструється як один юніт, у додаткових побажаннях вказується, скільки людей, хто з них хлопчики і дівчатка, хто де ночує, хто буде харчуватися.
12. Чи треба роздрукувати вірші? Треба. Роздрукувати те, що ви читатимете і покласти на стіл журі перед початком свого виступу.
Ну, ніби все. Якщо є ще якісь питання — ставте їх у коментарях. А головне — реєструйтеся.
Богдана Гайворонська,
секретар НСПУ по роботі з молоддю