Програма заходів Будинку письменників НСПУ на квітень — 2019

0
201

УВАГА:

оновлено: 8.04.2019

оновлено 4.04.2019.

Пропонуємо вашій увазі Програму заходів, що відбудуться в Будинку Письменників НСПУ упродовж квітня 2019 року. У програмі можливі зміни. 

2 квітня (І вівторок ) – засідання творчого об’єднання перекладачів «Прометей».

Куратор: Сергій Борщевський

17:00, 2 поверх

3 квітня (І середа)- засідання клубу бібліотекарів. 

Куратор: Василь Фольварочний

11:00, 2 поверх

9 квітня (ІІ вівторок ) – засідання літературної студії «Перехрестя»

Куратор: Вікторія Осташ

17:00, 2 поверх

Прим.: поезія та коротка проза учасників студії Арт-спільноти «Перехрестя», які будуть присутні на засіданні, в рамках творчого звіту за місяць будуть опубліковані на сайті НСПУ у відповідних розділах.

9 квітня ( ІІ вівторок) –  засідання творчого об’єднання літературних критиків  КО НСПУ. 

Куратор: Марія Морозенко

17:00, 1 поверх

10 квітня ( середа ) – презентація прози «Дива в реальності», альбому «Дует сестер». Автор — Зоя Кучерява. 

18:00, 2 поверх

11 квітня (ІІ четвер) – засідання творчого об’єднання сатириків та гумористів. 

Куратор: Г. Гайовий 

17:00, 2 поверх 

11 квітня — презентація книжкипоета з Ніжина Василя Безручка «Віч-на-віч» в рамках «Театру інтимної лірики».

Куратори — Ніна Шаварська, Михайло Шевченко.

18:00, 2 поверх

12 квітня (п’ятниця)  – творчий вечір Олесі Сінчук. 

17:00, 2 поверх

13 квітня (ІІ субота ) – «Творчий ковчег»

Куратор: Богдана  Гайворонська

15:00, Літпаб «Крапка.Кома» (вул. Антоновича, 14)

Прим.: поезія та коротка проза учасників «Творчого ковчегу», які будуть присутні на заході, в рамках творчого звіту за місяць будуть опубліковані на сайті НСПУ у відповідних розділах.

15 квітня (ІІІ понеділок) – засідання літературної студії «Восход».

Куратор: Василь  Дробот

17:00, 2 поверх  

16 квітня (ІІІ вівторок) – засідання літературної вітальні.

Куратор: Тетяна Кудінова

16:00, 2 поверх

 17 квітня (середа) – поетичний вечір літературного об’єднання «Радосинь».

Модератор: Алла Диба  

17:00, 2 поверх

 18 квітня (ІІІ четвер) – засідання літературного об’єднання «Радосинь»

Куратор: Д. Чередниченко

11:00, 2 поверх

18 квітня (четвер) – звіт творчого  літературного об’єднання з міста Лубни.

Модератор: Н. Шаварська

17:00, 2 поверх

19 квітня (п’ятниця)  – засідання літературного об’єднання «Світлина».

Куратор: Лариса Петрова

17:00, 2 поверх

22 квітня (ІV понеділок) – засідання творчого об’єднання поетів КО НСПУ. 

Куратор: Станіслав Шевченко

17:00, 2 поверх

24 квітня (середа ) – засідання творчого об’єднання дитячих письменників.   

17:00, 2 поверх

25 квітня (ІV четвер) – засідання творчого об’єднання публіцистів.

Куратор: Володимир Петрук

17:00, 2 поверх

26 квітня (п’ятниця)  – засідання поетичної студії «Каштановий дім». 

Куратор: Андрій Грязов

17:00, 2 поверх

30 квітня (останній вівторок ) – засідання творчого об’єднання прозаїків.

Куратор: Василь Трубай

17:00, 2 поверх

unsplash-logoAmbitious Creative Co.  — Rick Barrett

Прокоментуєте?

ЗАЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ

Прокоментуйте!
Напишіть Ваше ім'я