«Секрети українського щастя» від Ірини Мацко

0

28 січня 2020 р. в Арт-Кафе Букіторія відбудеться презентація книжки Ірини Мацко «Секрети українського щастя або Хюге по-українськи». Книга вийшла в видавництві Саміт-Книга.

Ірина Мацко — українська письменниця, член НСПУ, експерт УКФ 2019-2020.

У вечорі візьмуть участь: народна артистка України Лариса Кадочникова — Марічка з «Тіней забутих предків», кінокритик і сценарист Стас Сукненка, заслужений тренер СРСР і України з боксу Михайло Зав’ялов, фотохудожник Олег Павлюченков.

Не випадково, друга назва книги — «Хюге по українськи»».
*Хюге — поняття, що виникло в скандинавських країнах, що позначає відчуття затишку і комфортного спілкування з відчуттями благополуччя і задоволеності.

Україна — нація щасливих людей. А враховуючи історичні моменти та соціальні труднощі, геноциди та гноблення – українці справді унікальні у своєму баченні щастя, його розумінні.

Одвічно українці вміли радіти життю. Але щастя на 10% тільки залежить від обставин і на 90% від нас. Ми самі обираємо цінності, на що витрачаємо час, які думки впускаємо у себе і як ставимося до тих ситуацій, що відбуваються в нашому житті. Насправді, все просто. Варто лише захотіти змінити свої погляди на життя, щоб стати щасливими.

Модерують зустріч — Ірина Мацко та Іван Степурін

Вхід вільний.

* Датською і норвезькою мовами «хюге» означає «форму повсякденного єдності», «приємні і високо поціновані повсякденні відчуття безпеки, рівності, особистої цілісності і спонтанного соціального потоку».
Етимологічний словник норвезького та датської мов визначає «hygge» як щось хороше, затишне, безпечне і звичне щодо психологічного стану.
Словник Collins English Dictionary визначає слово як «поняття, що виникло в Данії, яке полягає в створенні затишної і дружньої атмосфери, що сприяє благополуччю»

Прокоментуєте?

ЗАЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ

Прокоментуйте!
Напишіть Ваше ім'я