Продовжується прийом робіт на Х Міжнародний мовно-літературний конкурс імені Тараса Шевченка

0
1055

За інформацією Міністерства освіти і науки України, з 16 січня до 20 лютого 2020 року проводитиметься Х Міжнародний мовно-літературний конкурс учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка для учнів та студентів з числа українців, які проживають за межами України.

Бажаючі взяти участь можуть ознайомитися в додатку № 1 із завданнями для учасників конкурсу для кожної вікової категорії окремо.

Переможці визначаються місцевими оргкомітетами Конкурсу при освітніх осередках закордонного українства в державах їх проживання після надходження інформаційного листа.

Роботи переможців разом зі списками, складеними за формою (додаток № 2), а також інформацією про проведення конкурсу потрібно надіслати до 27 березня 2020 року на адресу Державної наукової установи «Інститут модернізації змісту освіти»: 03035, м. Київ, вул. Митрополита Василя Липківського, 36, к. 214.

Більш детальну інформацію можна отримати за тел. (044) 248 18 13; е-mаil:obdarovani.iitzo@ukr.net та на сайті Міністерства закордонних справ.

Прокоментуєте?

ЗАЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ

Прокоментуйте!
Напишіть Ваше ім'я