Відеолекторій на період карантину від UA: КУЛЬТУРА

0

На суспільному телеканалі UA: КУЛЬТУРА стартує серія мистецьких освітніх лекцій власного виробництва. 
Щовівторка — «Час поезії» 


Пропонує глядачам по-новому відкрити класику українського поетичного слова. До циклу увійшли знакові поети, які своєю творчістю вплинули на розвиток літератури й стали виразниками настроїв часу: Шевченко, Тичина, Антонич, Плужник, Бажан та інші. Ведучі Василь Герасим’юк і Мирослав Лаюк розкажуть про поетів на тлі епохи й читатимуть вірші. 
Щосереди — цикл програм про літературу #БібліоFUN


Серія програм розповідає про видатні твори світової літератури. Як їх читати й розуміти, розповідатиме письменник і літературознавець Ростислав Семків. Найцікавіші уривки літературних творів читатимуть акторка театрів «Пральня» й «ДАХ» Марічка Штирбулова та актор «Молодого театру» Олег Коркушко.

«Карантин, спричинений пандемією коронавірусу, — найневдаліший час для паніки та безсистемного поглинання сумнівної інформації з неперевірених джерел в інтернеті. Натомість це чудова нагода для самоосвіти! UA: КУЛЬТУРА долучається до практики найкращих мистецьких інституцій та медіакомпаній — ми транслюватимемо лекційну лінійку власного виробництва в праймі, що безпрецедентно для українського телебачення. Зберігайте спокій і залишайтеся вдома. Ми подбаємо, аби карантин закінчився для вас не нервовим зривом, а новими знаннями», — розповів виконавчий продюсер UA: КУЛЬТУРА Лук’ян Галкін.


Розклад випусків

LITCENTR
Прокоментуєте?

ЗАЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ

Прокоментуйте!
Напишіть Ваше ім'я