Луганщина: письменниця провела творчі зустрічі із захисниками на передовій

0

Світлана Талан — почесний громадянин Сєвєродонецька та Березівської територіальної громади, звідки вона родом. Про це пише golos.com.ua.
Одна з нагород майстрині слова — «Золотий письменник України», яку отримують автори, чиї наклади перевищують 100 тисяч примірників видань, написаних українською мовою.
Книжки Світлани Талан відомі не лише в Україні, а й за кордоном. До речі, на окупованій частині Донбасу її творчість під суворою забороною.
Письменниця створює романи у жанрі «реальні історії», які їй підказує саме життя. Всі вони — на гостросоціальну тематику, незмінним залишається одне: головною героїнею її книжок є жінка-українка — сильна духом, зворушлива, ніжна, чуттєва. Іноді героїня цих творів помиляється, але її завжди веде за собою кохання: до чоловіка, до дітей, до Батьківщини.
Світлана Талан, яка є членом Національної спілки письменників України з жовтня 2014 року, постійно проводить творчі зустрічі з читачами й займається волонтерською діяльністю. Нею було ініційовано проведення Всеукраїнських акцій зі збору книжок для бійців, за її участі започатковані бібліотеки в районі проведення ООС.
Під час новорічних свят та Різдва Світлана Талан провела творчі зустрічі з військовослужбовцями на передових позиціях у районі проведення ООС. Виїзди письменниці до військових підрозділів були організовані за сприяння Об’єднаного центру цивільно-військового співробітництва Сєвєродонецька.
«Відбулася чергова поїздка в зону ООС до наших захисників, — зазначила письменниця, ділячись враженнями від зустрічей. — Усі подарунки, смаколики, малюнки та вироби дітей, листи та вітання, що були надіслані з усіх регіонів України, — передані мною за призначенням. Передаю від бійців і від себе особисто кожному з небайдужих українців величезне людське спасибі! Подарунки розрадили їх серед щоденної небезпеки, дитячі малюнки стануть оберегами. Разом до перемоги! Добрі справи робимо разом!»
Іван ТЕРЕЩЕНКО.

Прокоментуєте?

ЗАЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ

Прокоментуйте!
Напишіть Ваше ім'я