У Києві відкрили книгарню видавництва «Основи»

0

Видавництво «Основи» відкрило книгарню у Києві на вулиці Липинського, 4б. Про це повідомили на фейсбук-сторінці книгарні.

«Osnovy Store» можна відвідати з 8:30 до 22:00 по буднях і з 9:30 до 22:00 по вихідних. Концепт-стор поєднує формати книжкового магазину, винного бару та кав’ярні. На його фейсбук-сторінці йдеться:

«Ми створюємо справжній культурний простір, де ви зможете відкрити для себе нових авторів і цікаві видання, яких, імовірно, не бачили ще ніде»

У коментарі виданню «Читомо» директорка «Основ» Дана Павличко розповіла, що книгарня такого формату – це її давня мрія:

«Ми хотіли відкрити таке місце, куди ми б хотіли ходити, місце нашої сили. Це концепт-стор, бар, кафе, культурний простір, тому культура в нас на першому місці».

У Києві відкрили книгарню видавництва "Основи"

Вона додала, що у концепт-сторі будуть доступними унікальні книжки, яких не продаватимуть в онлайн-магазині видавництва. Окрім ексклюзивних книжок, книгарня щомісяця пропонуватиме нові експозиції.

«На початку грудня відбудеться виставка у межах проєкту, що ми робимо спільно з фондом «Загорій», присвячена дитячій книжці «В пошуках сонячних днів», ― анонсувала Дана Павличко.

У Києві відкрили книгарню видавництва "Основи"
У Києві відкрили книгарню видавництва "Основи"
У Києві відкрили книгарню видавництва "Основи"

Що відомо

Видавництво «Основи» заснували у 1992 році Богдан Кравченко та Соломія Павличко. Метою видавництва було перекладати та видавати якісну навчальну літературу. Концепт «Основ» змінився, коли його очолила Дана Павличко. Вона змістила фокус із навчального на мистецький.

Олеся Котубей

Джерело: suspilne.media.

Прокоментуєте?

ЗАЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ

Прокоментуйте!
Напишіть Ваше ім'я