1 листопада | Конкурс оповідань «Open World»-2020

0

Метою конкурсу є популяризація української культури через художню літературу. Кожні два роки буде опублікована збірка творів переможців. Організаційний комітет також намагатиметься робити промоцію та заохочувати унікальні таланти українських письменників і митців на міжнародному рівні. 

Сайт конкурсу

Сторінка конкурсу у Facebook

Умови конкурсу оповідань «Open world» 


1. На конкурс приймаються прозові твори українською мовою, які раніше не оприлюднювалися. До участі не допускаються оповідання, опубліковані в Інтернеті, на папері, у вигляді аудіокниги тощо. Переможці «Open world»-2019 не мають права надавати свої роботи на конкурс «Open world»-2020. 

2. Максимальна кількість слів конкурсного твору — 3000, мінімальна – 1500. Оповідання, які не відповідають встановленому ліміту слів, до конкурсу не допускаються. 

3. За умови безкоштовної участі автор надає одне оповідання. Автор може надати два або більше текстів при сплаті оргвнеску у розмірі 100 грн. за кожен додатковий твір. Реквізити для сплати будуть надані організаторами у приватному листуванні з автором. 

4. Тема творів: вільна. Твори повинні відповідати жанровим характеристикам, властивим оповіданню. 

5. Правила оформлення: роботи друкуються шрифтом Times New Roman текстового редактора Word розміру 14, інтервалом 1,5. PDF-файли, документи Word з картинками розглядатися не будуть. 

6. Оповідання приймаються у електронному вигляді на скриньку openworldkonkurs@gmail.com. Лист на конкурс повинен мати тему «Open world» та містити два файли: 

  • перший з назвою оповідання і текстом, 
  • другий файл (супровідний) із інформацією про автора: справжнє ім’я, контактна інформація (номер телефону і адреса електронної пошти), назва конкурсної роботи. 

Якщо оповідання подається на Спецвідзнаку (твір, пов’язаний з Сумщиною), обов’язково потрібно це зазначити у супровідному файлі. 

Усі твори, отримані за конкурсний сезон, кодуються. Кожному оповіданню присвоюється номер для забезпечення максимальної об’єктивності оцінки. 

7. Вік учасників: 18 та старші. 

8. Початок конкурсу – 1 травня 2020 року. Кінцевий термін подання матеріалів: 1 листопада 2020 року. Всі твори повинні бути подані не пізніше півночі 1 листопада 2020 року за київським часом. 

9. Дата оголошення переможців: 15 грудня 2020 року. Умови проведення урочистої церемонії ( або умови дистанційного нагородження) будуть повідомлені окремо. 

Оповідання оцінюватимуться групою авторитетного журі. 

Фінансові нагороди за 1, 2 і 3 місця: 


  • Перше місце: 10 000 грн
  • 2 місце: 7500 грн
  • 3-е місце: 5000 грн

Спецвідзнака 1: 3000 грн. За твір, тематика якого пов’язана з Сумською областю ( про вихідців з Сумської області, історію міст, селищ, тощо). 

Оповідання переможців та твори, що отримали спецвідзнаку, будуть опубліковані у колективній збірці за результатами двох конкурсів, тобто кожні 2 роки. Перша збірка вийде в 2021 році, буде представлена в Україна та за її межами. 

Оповідання переможців також будуть перекладені англійською та запропоновані іноземним літературним журналам. Всі деталі обговорюватимуться безпосередньо з авторами. 

Подані оповідання є власністю авторів. Конкурс зобов’язується дотримуватися юридичних формальностей у сфері авторського права при взаємодії з авторами. 

Засновник і спонсор конкурсу 


Заснований у 2019 році американським митцем Аддісоном Хоффманом, директором компанії Adalla LLC, учасником чисельних мистецьких проектів у США.

Організатори та виконавці:


Головний організатор: Сергій П’ятаченко – голова літературної студії «Орфей», поет, член НСПУ, літературознавець, кандидат філологічних наук.

Адміністратор та координатор: Наталія Бурмака – член студії «Орфей», поетеса.

Litcentr

Прокоментуєте?

ЗАЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ

Прокоментуйте!
Напишіть Ваше ім'я