Держкомтелерадіо починає приймати заявки на здобуття щорічної премії імені Лесі Українки

0

Держкомтелерадіо оголошує прийом робіт для участі в конкурсі на здобуття щорічної премії імені Лесі Українки за літературно-мистецькі твори для дітей та юнацтва за 2018 рік.

Цього року премія присуджується у чотирьох номінаціях:літературні твори для дітей та юнацтва, художнє оформлення книжок для дітей та юнацтва, театральні вистави для дітей та юнацтва та кінотвори для дітей та юнацтва.

На здобуття Премії висуваються оригінальні твори і роботи, опубліковані у завершеному вигляді протягом останніх трьох років, але не пізніше ніж за півроку до їх подання на конкурс. До участі у конкурсі не приймаються твори, що вже були відзначені іншими преміями.

Творчі спілки, національно-культурні та національно-просвітницькі товариства, видавництва і видавничі організації, редакції періодичних видань, вчені ради вищих навчальних закладів, наукові установи, асоціації вносять пропозиції щодо претендентів на здобуття Премії та подають до Держкомтелерадіо. 

Для подання на Премію необхідно надати такі документи: клопотання про присудження Премії з короткою характеристикою твору та його автора у паперовій та електронній формі; три примірники висунутих творів у друкованому вигляді, а також театральних вистав та аудіовізуальних творів: ігрових фільмів та анімаційних стрічок  на диску або USB-флеш-накопичувачах);розширену анотацію на твір у паперовій та електронній формі; копії відгуків у засобах масової інформації, рецензії (за наявності)та копії паспорта і реєстраційного номера облікової картки платника податку згідно з Державним реєстром фізичних осіб-платників податків.

Як повідомили в Держкомтелерадіо, прийом заяв триватиме до 1 грудня 2018 року. 

Заявку з поміткою «На здобуття щорічної премії Кабінету Міністрів України імені Лесі Українки за літературно-мистецькі твори для дітей та юнацтва за 2018 рік» надсилати до Держкомтелерадіо за адресою: 01001, м. Київ, вул. Прорізна, 2 відділ видавничої справи (кімн. 711). Пакет документів слідпродублюватина електронну пошту: prima@comin.gov.ua. 

 

Прес-служба Держкомтелерадіо

 

Прокоментуєте?

ЗАЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ

Прокоментуйте!
Напишіть Ваше ім'я