Оголошено прийом творів на премію ім.М.Коцюбинського

0

Оголошується прийом авторських творів на здобуття Всеукраїнської літературної премії імені Михайла Коцюбинського за 2016 рік. 

Надсилайте три примірники своєї книги (проза, поезія, літературознавство, краєзнавство), що вийшла у 2014, 2015, 2016 рр. з рекомендацією від будь-якої організації або навіть самовисуванням на адресу Вінницької обласної організації НСПУ — вул. Соборна, 72, оф. 205, Вінниця, 21050. Книга популяризуватиметься у місцевій пресі та на книжкових виставках. Переможець буде визначений журі на початку осені. Грошова винагорода переможцю, яка зазначена у Положенні про премію залишається незмінною – 10 000 гривень. Минулого року лауреатом визначено поетку і науковця з Києва – Оксану Шалак за монографію «Український фольклор Поділля в записах і дослідженнях ХІХ — початку ХХ століття» (2014) та збірку лірики «Молитва про сад» (2012).

Премія існує з 1981 р. і опікується Вінницькою обласною державною адміністрацією та Вінницькою організацією Національної спілки письменників України

krasnoslov.org.ua

Прокоментуєте?

ЗАЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ

Прокоментуйте!
Напишіть Ваше ім'я