Продовжується прийом заявок на здобуття премії НСПУ імені Платона Воронька

0
2029

Подання й книжки можна надсилати та заносити за адресою: Національна спілка письменників України (к. 14), вул. Банкова, 2, м. Київ, 01601. (Якщо надсилаєте поштою, просимо оформлювати кур’єрську доставкою до Будинку письменників).

Положення про премію імені Платона Воронька

Премія імені Платона Воронька (далі — премія) — українська щорічна літературна премія НСПУ в царині літератури для дітей. Премія встановлена в 2018 році, названа на честь видатного дитячого письменника Платона Воронька.

Премія присуджується в таких номінаціях:· краща поетична книжка для дітей українською мовою;· краща прозова книжка для дітей українською мовою.

На здобуття премії висуваються авторські книжки для дітей, що вийшли друком упродовж двох попередніх календарних років, але не пізніше, ніж за три місяці до їх висунення на премію. Премія не присуджується за книги, відзначені іншими літературними всеукраїнськими преміями.

Вік учасників — необмежений.

Висунення — від 1 листопада до 1 грудня (книга в трьох примірниках).

Подання на премію приймаються від творчих спілок, літературно-мистецьких об’єднань, культурно-просвітницьких та видавничих організацій.

Надсилати подання на премію за адресою: Національна спілка письменників України, вул. Банкова, 2, м. Київ, 01601, з поміткою «На премію ім. Платона Воронька».

Присудження — 19 грудня, в день проведення традиційного свята Творчого об’єднання дитячих письменників «Літературна резиденція святого Миколая» в Національному музеї літератури України.

Лауреату премії вручають диплом і грошову винагороду.

Фундатор (фундаторами) премії можуть бути фізичні особи — шанувальники творчості Платона Воронька.

Суму винагороди та імена доброчинців оголошують під час вручення премії.

Посмертно премія не присуджується.

Прокоментуєте?

ЗАЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ

Прокоментуйте!
Напишіть Ваше ім'я