Рідне місто – муза для дітей

0
871

На відкритому парковому майданчику Миколаївська письменницька організація разом з відомим у місті політичним і державним діячем, народним депутатом України VIII скликання, людини, яка зацікавлена у розвитку національної культури Олександром Жолобецьким провела та підбила підсумки літературно-мистецького конкурсу «Миколаїв 2025» для дітей від 6 до 16 років.

Першою лауреаткою літературного конкурсу стала одна з наймолодших учасників учениця 3-Б кл. ЗОШ № 64 Анастасія Лопата (грошова нагорода 2500 гр). Другим лауреатом журі визнало учня другої гімназії Дмитра Пивоварова також за вірш про рідне місто (грошова винагорода 1500 гр.). Вдало та проникливо написала есе про Миколаїв учениця Першої української гімназії ім. М. Аркаса Марія Смірнова. Її нагорода становила 1000 гр.

З захопленням зустріли члени журі та присутні лауреатів, що були визначені за образотворче мистецтво. Графічні твори здібних дітей були оцінені: перше місце вихованець ДНЗ «Дельфін» № 50 Тимур Гавриш, друге одинацятилітня Софія Грабар з Березанки, третє Сашуля Папіна з Миколаєва. Всі вони отримали грошові винагороди і влаштували невеличку імпровізовану виставку.

Меценат конкурсу Олександр Жолобецький щиро побажав переможцям творчих успіхів і висловив сподівання що такі конкурси стануть традиційними.

Як голова Миколаївської обласної організації Національної спілки письменників України щиро привітала переможців і підкреслила, що письменники підтримували і будуть підтримувати підростаюче талановите покоління і вручила лауреатам конкурсу свою нову книжку «Життєва абетка».

Віра Марущак,
Голова МОО НСПУ

Прокоментуєте?

ЗАЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ

Прокоментуйте!
Напишіть Ваше ім'я