В Рівному відбудеться найбільша мистецька подія осені – фестиваль «СУП-КУЛЬТУРА»

0
1328

4-5 жовтня у Рівному відбудеться найбільша мистецька подія осені – фестиваль «СУП-КУЛЬТУРА». Триденний молодіжний захід, який об’єднує сучасну українську поезію, прозу та пісню, а цього року – ще й переклади, пройде уже вдруге. Фестиваль орієнтований, перш за все, на студентів і творчу молодь.

У заході візьмуть участь не тільки рівненські літератори, а й гості з інших міст, зокрема, Еліна Заржицька та Ольга Рєпіна — письменниці з Дніпра, Тетяна Винник — письменниця та організаторка літературних подій на Чернігівщині, Ольга Ляснюк — голова Волинської письменницької організації, Яна Лишка — історикиня, активістка, правозахисниця, письменниця з Луцька та спеціальний гість заходу — Адам Марек, поет з Польщі.

Передбачається понад 10 локацій за два дні: літхауз, бібліотеки-філії міста, обласний драмтеатр, кав*ярня-книгарня «Каламаріус», «Майстерня міста Рівне» тощо. Основними партнерами є Рівненська централізована бібліотечна система.

Проєкт реалізовується за фінансової підтримки управління культури і туризму Рівненського міськвиконкому та Національної спілки письменників України.

Прокоментуєте?

ЗАЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ

Прокоментуйте!
Напишіть Ваше ім'я