4 — 5 вересня 2021 року відбудеться П’ятий Київський Міжнародний літературно-музичний конкурс-фестиваль «ПРИЧАЛ на ПОШТОВІЙ»

0

Враховуючи ситуацію з COVID-19, у разі продовження дії обмежувальних протиепідемічних заходів проведення фестивалю може бути організовано в режимі онлайн. За сприятливих умов конкурс традиційно відбудеться в Національній бібліотеці України імені Ярослава Мудрого.

Автор ідеї та президент конкурсу-фестивалю– Тетяна Кудінова, член Національної спілки письменників України, почесний член, академік Спілки незалежних Болгарських письменників, почесний член Спілки письменників Чорногорії, віце-президент Української асоціації письменників художньо-соціальної літератури, керівник літературної вітальні «ОППіР», головний редактор Альманаху літературної вітальні «ОППіР», володарка спеціальної премії «Жінка року – 2019» у номінації «Жінка-науковець».

Співорганізатори: Національна бібліотека України імені Ярослава Мудрого, Національна спілка письменників України, Українська асоціація письменників художньо-соціальної літератури, Рада національних спільнот.

Літературно-музичний конкурс-фестиваль «Причал на Поштовій» проводиться з метою виявлення, об’єднання та популяризації творчого і музичного  потенціалу представників різних національностей, які мешкають в Україні та за її межами і висвітлюють у своїх творах духовно-культурні надбання.

До участі запрошуються професійні майстри та  аматори віком від 16 років +

Конкурс-фестиваль представлений у таких номінаціях:

 • «Поезія»;
 • «Мала проза» (есе, афоризми, гумор);
 • «Академічний вокал»;
 • «Естрадний вокал»; 
 • «Народний спів» (пісні народів світу);
 • «Три в одному» – (автор віршів, музики і виконавець);
 • «Фотохудожник»;
 • «Акторська майстерність»;
 • «Композиторський фах».

Майбутній конкурсант:

 1. Подає заяву (у форматі Word), де вказує: ПІБ, повну дату і місце народження, країну, домашню адресу, адресу «Нової пошти», мобільний телефон.
 2. Надає  фотографію (3х4 см).
 3. Надсилає свої літературні твори для номінації «Поезія» (не більше 50 рядків), для номінації «Мала проза» (не більше п’яти хвилин для прочитання) і, бажано, відеозапис свого виступу.
 4. Додає відеозапис свого виступу в номінації «Академічний вокал», «Естрадний вокал», «Народний спів»  (пісні народів світу), «Три в одному» (автор віршів, музики і виконавець), «Акторська майстерність», «Композиторський фах». Один твір – до п’яти хвилин,
 5. Заяви та відеозаписи надсилати на  електронну адресу: kruglik.1939@ukr.net. Контактні телефони: 067-967-45-75066-696-59-04063-899-54-73.

У номінацію «Фотохудожник» приймаються фотографії в електронному варіанті, у форматі JPG, розміром не менше 2000 пк (більша сторона) і  об’ємом не більше 300 КБ.  

Кожний конкурсант надає до 3-х робіт за тематикою: пейзаж (будь-яка пора року), міський пейзаж, флора, фауна, портрет,макрофотографія, натюрморт.

Майбутній конкурсант:

 1. Подає заяву (у форматі Word) , де вказує: ПІБ, повну дату і  місце народження, країну, домашню адресу, адресу «Нової пошти», мобільний телефон.
 2. Зазначає марку фотоапарата.
 3. Додає до заявки фотографію автора (3х4 см) та файли 3-х фотографій для   конкурсу.

Заяву на фотоконкурс надсилати на електронну адресу: marchviktor@ukr.net.

Контактні телефони: 099-564-97-21097441-07-71

Згідно з Положенням про фестиваль журі оцінює учасників та визначає переможців. Нагороди конкурсу-фестивалю:

– Сертифікат  — GRAND PRIX; 

– Диплом Лауреата і приз (1-2 місця);

– Грамота та медаль учасника. 

Нагороди будуть надіслані «Новою поштою».

З усіх питань стосовно реєстрації учасників звертатися до організаційного комітету за телефонами: 067-967-45-75066-696-59-04063-899-54-73.

Заявки надсилати з 15 квітня по 30 червня 2021 р.

Після підбиття підсумків конкурсу-фестивалю «ПРИЧАЛ на ПОШТОВІ» всі охочі зможуть подивитися і прослухати виступи учасників на каналі YouTube.

Джерело: zomc.org.ua.

Прокоментуєте?

ЗАЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ

Прокоментуйте!
Напишіть Ваше ім'я