В Україні випустили артбук-щоденник «Ти як?».
Автори проєкту — видавництво ist publishing спільно з ГО «Музей сучасного мистецтва». Видання створили в межах проєкту «Ти як? Виставка і дискусія», що тривала в Українському Домі. Упорядницею стала мистецтвознавиця й кураторка Галина Глеба.
«За кожним рядком таймлайну – події, люди та почуття. Пам’ять кожного з нас закарбувала значно більше, ніж зараз проявлено на цих сторінках. Ініціатори проєкту запрошують кожного та кожну доповнити ці дати особистими спогадами й роздумами. Пригадати, прийняти та прожити ці досвіди через писання – можливо. Зберегти та залишити в історії не тільки пам’ять про події, але й про себе в них – варто», — ідеться в описі до артбука.
Проєкт реалізували в межах програми «Культура пам’яті в повоєнній Україні», що впроваджується ГО «Музей сучасного мистецтва» у партнерстві із Платформою культури пам’яті Минуле / Майбутнє / Мистецтво за підтримки Швейцарії.
Замовити видання можна за посиланням.
Нагадаємо, видавництво «Основи» спільно з міжнародною контент-платформою Depositphotos створили другий номер українського фотожурналу SALIUT про 90-ті роки в Україні.
Фото: ist pablishing