Документальний проєкт про політв’язнів і журналістів окупованого Криму продемонструють у Варшаві та Берліні

0

Драматургічний документальний проєкт «Крим. П’ята ранку» про політв’язнів і громадянських журналістів окупованого Криму цьогоріч продемонструють у Варшаві та Берліні.

Про це повідомив генеральний директор Українського інституту Володимир Шейко на форумі «Україна 30. Міжнародна політика».  

За його словами, цей проєкт створить адвокаційну кампанію цій темі у світі та приверне увагу до теми окупованого Криму.

«Є проект, який називається «Крим. 5 ранку», який ми робимо разом із МЗС, який присвячений політв’язням та громадянським журналістам в окупованому Криму», — розповів директор Українського інституту.

Шайко також поділився деталями з журналістами «Суспільного».

«Ми з допомогою українських драматургів Наталки Ворожбит, Анастасії Косодій і Альберта Сардаряна створили драматургічний документальний текст про долі політв’язнів, їхні родини, адвокатів, захисників, який, ми сподіваємося, буде ставитися широко в театрах, різноманітних правозахисних осередках за кордоном. Цього року заплановані постановки у Варшаві, Берліні, так само у Києві буде прем’єра. Ми сподіваємося, такий проєкт через через мистецькі інституції і громадянське суспільство буде примножувати видимість цієї теми в міжнародному середовищі і створювати широку адвокаційну кампанію цій темі у світі», — розповів Володимир Шейко.

Джерело: crimea.suspilne.media.

Джерело фото: Pixаbay

Прокоментуєте?

ЗАЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ

Прокоментуйте!
Напишіть Ваше ім'я