Фільм-концерт «ТЕЛЬНЮК: Наш Шевченко»

0
634

14 листопада о 19:00 на Національному телеканалі України «UA: Перший» буде презентовано фільм-концерт «ТЕЛЬНЮК: Наш Шевченко» музичного проекту «ТЕЛЬНЮК: Сестри» у супроводі Національного академічного симфонічного оркестру України [диригент –  Володимир Сіренко].

Фільм було відзнято на Національній кіностудії імені Олександра Довженка.

13 пісень у виконанні Галі та Лесі Тельнюк – це сучасна музична інтерпретація поезій Тараса Шевченка. Одна з них, «Садок вишневий…», покладена на музику всесвітньовідомим композитором Валентином Сильвестровим, який минулого року присвятив цю композицію Сестрам Тельнюк.

«Кожна нація повертається до свого класика й переосмислює його, роблячи сучасним, проектуючи його спадщину на сучасну арт-площину, відкриваючи нові образи та змісти. «ТЕЛЬНЮК: Наш Шевченко» – не данина моді. Ми не намагаємося вскочити у тренд. Ми просто визріли для того, щоб заспівати поезію Тараса Шевченка», – Галя та Леся Тельнюк.

«Кожний поет закладає у вірш мелодію, але не усім вдається її почути. Галі та Лесі – це вдалося», – Валентин Сильвестров.

Режисером фільму-концерту став відомий кінорежисер і медіа художник Олег Чорний, серед останніх робіт якого «Голлівуд над Дніпром. Сни з Атлантиди» та арт-проект «Літо. 2014».

До кінця 2015 року творча група проекту планує випуск Blu-Ray та DVD дисків з програмою «ТЕЛЬНЮК: Наш Шевченко».

Прокоментуєте?

ЗАЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ

Прокоментуйте!
Напишіть Ваше ім'я