ЮНЕСКО збирає кошти на реставрацію музею Сковороди на Харківщині

0

Із шістьма країнами ведуть перемовини стосовно відбудови Національного літературно-меморіального музею Г. С. Сковороди.

Організація об’єднаних націй із питань освіти, науки та культури (ЮНЕСКО) оголосила збір коштів на реставрацію музею Сковороди. Про це повідомили у Харківській обласній військовій адміністрації з посиланням на міністра культури та інформаційної політики України Олександра Ткаченка під час візиту на Харківщину.

“Ми планували минулого року в межах програми “Велике будівництво” вже завершувати роботи по відновленню Сковородинівки до 300-річчя філософа. На жаль, зараз маємо зовсім іншу картину, але переконані, що до проєкту з великої реставрації ще повернемося”, — сказав Олександр Ткаченко.

Крім того, за інформацією ХОВА, наразі ведуться перемовини з Британією, Німеччиною, Францією, Бельгією, Італією, Норвегією щодо допомоги з відновленням будівлі музею Сковороди.

Нагадаємо, “Укрпошта” випустила марки “Сад божественних пісень. До 300-річчя від дня народження Григорія Сковороди”. Вони вже є у продажу. Від продажу марок планують зібрати 7,5 мільйонів гривень та спрямувати їх на відновлення музею Сковороди.

2day.kh.ua

Прокоментуєте?

ЗАЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ

Прокоментуйте!
Напишіть Ваше ім'я