Кінопремія імені Олександра Довженка оголосила прийом заявок

0

Комітет із Державної премії України імені Олександра Довженка оголошує конкурс на здобуття премії 2021 року. Про це повідомляє Державне агентство з питань кіно.

“Твори та документи приймаються Комітетом із Державної премії України імені Олександра Довженка до 1 червня 2021 року”, — ідеться у повідомленні.

Премія імені Олександра Довженка присуджується за видатний внесок у розвиток українського кіномистецтва щорічно до 10 вересня.

Премія присуджується як окремим кінематографістам, так і творчим колективам. Колектив, який висувається на здобуття премії, не може перевищувати 5 осіб. Нагорода може бути присуджена громадянам України та інших держав, а також особам без громадянства.

Подання творів здійснюється Міністерством культури та інформаційної політики України, творчими спілками, кіно-, теле-, відеостудіями, мистецькими закладами та науковими установами, громадськими організаціями, редакціями газет і журналів.

Ознайомитися з умовами конкурсу можна на сайті Державного агентства з питань кіно.

Державна премія України імені Олександра Довженка — державна нагорода України, метою якої є відзначення за видатний внесок у розвиток українського кіномистецтва. Премія була заснована у 1994 році з нагоди 100-річчя від дня народження українського письменника, кінорежисера, кінодраматурга, класика світового кінематографа Олександра Довженка.

Джерело: day.kyiv.ua.

Прокоментуєте?

ЗАЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ

Прокоментуйте!
Напишіть Ваше ім'я