Літературна агенція «Ovo» оголошує конкурс рецензій

0
1254

Літературна агенція «Ovo» спільно з порталом «Читай» започатковують річний челендж «Читай з «Ovo»», повідомляє bukvoid.com.

Перший щомісячний челендж уже стартував! І з 15 листопада в усіх книголюбів з’явилася можливість заробити на улюбленій справі. За найкращу рецензію чи відгук можна виграти 1200 грн. або й 3600 грн. за три рецензії!                                             

Умови участі прості:

15 числа кожного місяця Літературна агенція «Ovo» на своїх сторінках у соціальних мережах пропонуватиме для прочитання 3 книги. Упродовж одного місяця читачі повинні написати відгуки або рецензії на ці книги.

Відгуки потрібно залишати на ресурсах: Facebook (на персональній сторінці, вітаються репости в групах Враження.ua, Cучасна українська література, тощо) чи Instagram з обов´язковими хештегами назви книги, автора, #ukrainianbooks#ovo#читай_з_OVO#читайки та #вигравай_з_OVO. Також будуть зараховуватися відгуки на Yakaboo та Goodreads. Рецензії, написані на книжки з попереднього місячного челенджу також можуть брати участь в конкурсі за умови наявності в них перелічених хештегів.

Раз на тиждень усі рецензії публікуватимуться на порталі «Читай».

Наприкінці місяця два письменники обиратимуть найкращу рецензію на книгу третього.

Кожен автор найкращого відгуку отримає винагороду в сумі 1200 грн за свою рецензію. Правила дозволяють одному авторові рецензій виграти всі три грошові винагороди!

Передбачено також 5 заохочувальних негрошових призів. 

Книжки першого челенджу з 15 листопада по 15 грудня:

1) Олександр Козинець. «Картка Марії». – ЛА «Піраміда», 2020 / @kozynets_poetry /

2) Cергій «Колос» Мартинюк. «Рок-н-рол». – «Фабула», 2020 / @sergiy_kolos 

3) Павло Матюша. «Кокліко». – «Видавництво 21», 2020 /

Тож із 15 листопада до 15 грудня читайте ці романи та публікуйте рецензії на них! А 15 грудня на FB-сторінці агенції «ОVО» дізнавайтеся імена переможців та авторів трьох нових романів!

Прокоментуєте?

ЗАЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ

Прокоментуйте!
Напишіть Ваше ім'я