Літня тераса обласної бібліотеки у Рівному відновила роботу. Які заходи там проводять

0

У Рівненській обласній бібліотеці з червня 2023 року відкрили літню терасу. Веранду збудували в рамках реконструкції будівлі у 2020 році.

На локації проводять тренінги, зустрічі, заходи для дітей. У перший день відкриття тераси там провели понад десяток активностей:

«Це майстеркласи для дітей, екскурсії бібліотекою. Волонтери благодійного фонду “Рокада” проводили тренінг для дітей ВПО “Моя внутрішня дитина”, щоб діти могли краще адаптовуватися до ситуації, у якій ми зараз живемо, зменшити внутрішню напругу та перебороти свої переживання. Проводимо обговорення книг та книжкові виставки”, — розповіла Суспільному бібліотекарка Галина Бойко.

У неділю, 4 червня, відвідувачі бібліотеки могли ознайомитися з мистецькими творами відомих художників України. Працівники книгозбірні представили художні видання та альбоми з творчістю Марії Примаченко, Володимира Винниченка, Миколи Глущенка, Ігоря Гавришкевича, Катерини Білокур та Георгія Нарбута.

На літній терасі в обласній бібліотеці Рівного проводять тренінги та майстер-класи

Фото: обласна бібліотека

У понеділок, 5 червня, батько відвідувачки Роман Ляшко поділився із Суспільним враженнями про локацію:

“Я думаю, що така ініціатива корисна, будемо приходити. Дитині тяжко займатися чимось одним, але тут їй сподобалось”.

5 червня у програмі бібліотеки три активності:

  • знайомство з інклюзивним навчальним матеріалом «Маленький Круасан у великому світі», майстер-клас з ліплення казкових героїв;
  • урок толерантності “Світ на дотик: діти, які бачать руками”;
  • настільні ігри.

Завідувачка відділу соціокультурної діяльності Ірина Усович зазначила, що колектив книгозбірні працює з дітьми різного віку, але якщо проєкти специфічні, як урок толерантності, то дитині чотирьох років може бути нецікаво.

“Урок толерантності — для дітей віком від 6 років. Ми розповімо, як проходить навчання у таких діток, про інклюзивні матеріали, діти на дотик визначать різні фігури та тактильні малюнки, за допомогою білої тростини навчаться орієнтуватися у просторі”, — розповіла працівниця бібліотеки Ірина Усович.

На терасі щодня проводять різні заходи, локація працюватиме впродовж літа і на початку вересня, залежно від погодних умов.

Тетяна Климчук, Валентина Гордич

suspilne.media

Прокоментуєте?

ЗАЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ

Прокоментуйте!
Напишіть Ваше ім'я