«Літературний квартирник»: молоді поети зберуться в Ірпені в музеї Григорія Кочура

0

15 серпня о 15:00 в Ірпені, у приватному літературному музеї Григорія Кочура відбудеться поетично-музична зустріч із сучасними авторами в рамках ювілейного проєкту Національної спілки письменників України «Літературні квартирники».

У камерній затишній атмосфері садиби відомого перекладача, поета, літературознавця Григорія Кочура зустрінуться молоді, але вже відомі в літературних колах України поети, які представлять свої нові твори. Зокрема, серед учасників будуть: Наталія Бельченко, Ірина Мостепан, Катерина Девдера, Вікторія Осташ, Юлія Бережко-Камінська, Юлія Вротна, Юлія Шекет та інші. Це будуть не академічні читання, а живе спілкування за чаєм і кавою на літній терасі, наповнене щирими емоціями та душевними творами.

Окрім того, передбачена екскурсія будинком Григорія Порфировича, яку люб’язно проведе директорка музею, невістка перекладача, акторка театру і кіно Марія Кочур.

Охочі можуть долучитися до проєкту в якості авторів або слухачів. Кількість місць обмежена, тому необхідно обов’язково зареєструватись, написавши про свій намір на адресу: berkam29@gmail.com (до 14 серпня 19:00).

Нагадаємо, низка «Літературних квартирників» відбувається в рамках відзначення 30-ї річниці Національної спілки письменників України, яка виникла після розпаду СРСР на основі українського осередку радянської Спілки письменників.

Кабінет молодого автора НСПУ

Автор фото: Володимир Шилов

Прокоментуєте?

ЗАЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ

Прокоментуйте!
Напишіть Ваше ім'я