Лондонський книжковий ярмарок очолюватиме новий директор

0

Новим директором Лондонського книжкового ярмарку стане Адам Ріджвей. Про це Читомо повідомила заступниця виконавчого директора PR-компанії Midas Амелія Найт.

Раніше ярмарок очолював Гарет Реплі. Він прокоментував призначення Адама Ріджвея на посаду директора: «Це були фантастичні два роки на посаді директора LBF, за цей час я мав честь бути частиною книжкової індустрії та познайомитися з багатьма неймовірними прихильниками читання з усього світу, які роблять цю індустрію таким унікальним і творчим місцем. Я залишаю LBF, знаючи, що він займає сильну позицію, продовжуючи впевнено відновлюватися після пандемії. Я працював з Адамом кілька років і знаю, що він принесе величезну користь на цій посаді».

Адам Ріджвей — організатор заходів, який упродовж 36 років працював організатором конференцій та виставок. Протягом своєї кар’єри він працював на B2B та B2C заходах у різних галузях, включаючи енергетику, ювелірну й хімічну промисловість, телерадіомовлення тощо.

Він сказав: «Я дуже радий обіймати посаду директора LBF і хочу віддати належне тому, чого Гарету вдалося досягти за останні кілька роківЦьогорічний ярмарок отримав неймовірно позитивні відгуки як від відвідувачів, так і від експонентів, а його відвідуваність зросла до понад 33 000. … Я з нетерпінням чекаю зустрічі з колегами з усієї галузі, підтримання відкритого діалогу та розуміння того, як ми з року в рік можемо створювати ще більшу цінність для галузі».

За словами голови консультативної ради ярмарку Девіда Роша, Лондонський книжковий ярмарок відновив свої допандемічні показники, а призначення Адама Ріджвея директором ярмарку забезпечить послідовність і безперервність розвитку події.

Як повідомлялося, Гарет Реплі став директором Лондонського книжкового ярмарку у 2022 році. Раніше директором був Енді Вентріс.

Чільне фото: Ольга Муха

chytomo.com

Прокоментуєте?

ЗАЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ

Прокоментуйте!
Напишіть Ваше ім'я