Луцька студентка здобула відзнаку за незвичні літературні подкасти

0

На першому Всеукраїнському конкурсі літкастів «КрутеЗНО» студентка з Луцька Уляна Благовірна здобула спецвідзнаку в номінації «Фольклор і давня література».

Про це інформує Суспільне.

Лучанка розповідає: до конкурсу підготувала вісім літературних епізодів. Серед них створені аудіозаписи на твір Тараса Шевченка «Сон», на байку Григорія Сковороди «Бджола та шершень», на твір Коцюбинського «Інтермеццо», також на твір Остапа Виші «Сом».

Літературні подкасти доповнила ілюстраціями – портретами українських письменників, науковців, артистів та політиків. Біля кожного створила цитату.

«Додавала свої роздуми і хотіла передати основний зміст, основну ідею, оскільки завданням літкасту було – створити цікавий навчальний матеріал», – розповідає Уляна Благовірна.

Спецвідзнаку студентка отримала за подкаст про Григорія Сковороду. Уляна каже, що вірить у те, що зруйнований російською ракетою на початку травня музей письменника на Харківщині відновлять. Утім,– додає, – треба використовувати новітні альтернативи для збереження національної спадщини.

galinfo.com.ua

Прокоментуєте?

ЗАЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ

Прокоментуйте!
Напишіть Ваше ім'я