Мінкультури та АРМА шукатимуть викрадені росією об’єкти культурної спадщини

0

Національне агентство з питань виявлення, розшуку та управління активами, одержаними від корупційних та інших злочинів (АРМА) спільно з МКІП займатимуться розшуком викрадених росією об’єктів української культурної спадщини. Про це повідомили на сайті Агентства. 

«За ініціативи АРМА, в онлайн-режимі було проведено робочу зустріч представників Агентства із заступниками міністра культури та інформаційної політики України для налагодження взаємодії між відомствами з метою обміну інформацією про викрадені (пограбовані) об’єкти культурної спадщини», — йдеться в повідомленні відомства.

Окрім цього, АРМА вдосконалює функціонал та інструментарій для виявлення та розшуку активів у сфері культурної спадщини, витворів мистецтва та інших культурних об’єктів, використовуючи для цього, зокрема, відомості реєстру Stolen Works of Art Database. Як відомо, його адміністратором є Інтерпол.

Фахівці Агенства підготували план заходів з виявлення та розшуку викрадених об’єктів та визначили основні ідентифікатори його виконання та учасників цих заходів. Також в АРМА наразі розробляють рекомендації для органів досудового розслідування для розшуку цих об’єктів та проводять консультації з профільними експертами.

«За результатами зустрічі учасниками ухвалили рішення про систематичні консультації та постійний обмін інформацією між відомствами для розшуку та повернення викрадених об’єктів культурної спадщини», — додали в Агентстві.

Як повідомлялося, росія зруйнувала вже понад 1200 об’єктів культурної інфраструктури.

Чільне зображення: Українська правда

chytomo.com

Прокоментуєте?

ЗАЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ

Прокоментуйте!
Напишіть Ваше ім'я