На Закарпатті померла письменниця Юлія Драгун

0

Про це повідомив голова Закарпатської обласної організації НСПУ Василь Кузан.

«На 68-му році життя сьогодні відійшла у засвіти знана в Закарпатті та за його межами наша колегиня, членкиня НСПУ, фольклористка і казкарка, етнопедагогиня і оповідачка цікавих легенд та переказів Юлія Драгун.

Надзвичайно позитивна жінка, невтомна трудівниця, яка першу свою книгу видала вже у зрілому віці (2009 р.) і з того часу майже щороку писала та видавала по книзі.

Такої життєвої енергії, такої завзятості та наполегливості, безкорисливості та щирості зустрінеш не так часто навіть у набагато молодших людей. Юлія Юріївна невтомно і на перший поклик їздила на фестивалі і конкурси, на презентації і виступи перед читачами, на літературні тусовки і зустрічі з читачами. Якщо порахувати всі її виступи, то її можна вважати рекордсменкою не тільки серед закарпатських письменників.

На честь своєї мами Володимир Драгун заснував благодійний фонд. Завдяки цьому фонду ЗСУ отримали допомоги більше ніж на 15 млн. грн.

Правління ЗО Національної спілки письменників України висловлюють щирі співчуття родині та близьким Юлії Драгун. Вічна їй пам’ять».

litgazeta.com.ua

Прокоментуєте?

ЗАЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ

Прокоментуйте!
Напишіть Ваше ім'я