Оголошено імена переможців Всеукраїнського літературного конкурсу #Рак_Боятись_Не_Можна

0

Як повідомляє bukvoid.com.ua, 22 грудня 2020 відбулась онлайн церемонія оголошення переможців першого Всеукраїнського літературного конкурсу #Рак_Боятись_Не_Можна.

Ідея проведення конкурсу на онкотематику належить кам’янчанській  письменниці та культурній діячці, членкині Національної спілки письменників та Національної спілки журналістів України Марії Дружко. Проєкт активно підтримала культурна громадськість Дніпропетровщини: зокрема, члени Дніпропетровської обласної організації НСПУ та учасники мистецького проєкту VivArt. Завдяки інформаційному супроводу КЗВО «Дніпровська академія неперервної освіти» ДОР» та Кам’янської центральної міської бібліотеки ім. Т.Г. Шевченка конкурс набув всеукраїнського звучання та об’єднав митців слова з різних куточків нашої країни.

«Коли я задумувала цей проєкт, то навіть не уявляла, якого розголосу він набуде! – зізнається організаторка та ідейна натхненниця мистецького заходу Марія Дружко. – Ми щиро дякуємо всім учасникам за твори – неймовірні життєві історії, якими вони поділилися. Адже для більшості авторів проєкт #Рак_Боятись_Не_Можна виявився не просто літературним конкурсом, він надав їм можливість говорити про сокровенне, про те, що раніше замовчувалося чи ніяк не могло знайти свого читача.

Особисто ж для мене цей проєкт став випробуванням на справжню людяність і відкритість. Надзвичайно вдячна за підтримку і співпрацю моїм друзям, членам журі: Еліні Заржицькій, Тетяні Герасюті та Карині Бойко, які внесли дещицю себе задля того, аби конкурс #Рак_Боятись_Не_Можна таки відбувся».

До участі у конкурсі #Рак_Боятись_Не_Можна подали свої твори більше ніж 50 поетів і прозаїків зі Львова, Вінниці, Чернівців, Києва, Харкова, Кропивницького, Дніпра та інших міст України.

Переможцями у номінації «Поезія» визнано Юлію Бережко-Камінську (м. Київ), Юлію Перегуду (м. Київ) та Сніжану Білу (м. Дніпро).

У номінації «Проза» перемогли Катерина Кравченко (м. Кам’янське),

Тетяна Левченко (Черкаська обл. Уманський р-н с. Городецьке) і Роксолана Жаркова (Львівська область, Львівський район, с. Лани).

Наступним етапом проєкту #Рак_Боятись_Не_Можна буде видання альманаху з творами переможців і фіналістів конкурсу.

Також організатори планують провести низку інтерв’ю з учасниками конкурсу, аби світ довідався про неймовірні історії їхнього життя та зцілення. Адже, як говорить Марія Дружко: «Рак – це не просто хвороба. Рак – це одна з граней життя, без якої воно не було б таким яскравим і  повноводим».

До альманаху увійдуть твори зазначених переможців і фіналістів: Вротної Юлії (смт Коцюбинське, Київська обл.), Енбулатова Андрія, Купіч Юлії, Ловчинської Яни, Яворської Євгенії (ці чотири автори – з м. Кам’янське), Безуса Євгена (м. Верхньодніпровськ), Гичової Олени та Хейфіц Олени (обидві авторки – м. Дніпро), Полєвіної Ольги (м. Кропивницький), Скуловатової Олени (Київська область, Фастівський район, с. Путрівка).

Щиро вітаємо учасників – і переможців, і фіналістів! Нових творчих успіхів та досягнень!

Оргкомітет Конкурсу

Прокоментуєте?

ЗАЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ

Прокоментуйте!
Напишіть Ваше ім'я