Оголошено конкурс на здобуття Всеукраїнської літературної премії імені Катерини Мандрик-Куйбіди

0

Управа Обласної літературної премії імені Катерини Мандрик-Куйбіди, яку призначають у галузі національного державотворення за найкращу поетичну збірку, основу якої складають вірші  патріотичного звучання, офіційно оголошує прийом творів на 2022 рік.

Цьогоріч партнерами конкурсу є: Львівська Обласна Рада, Львівська облдержадміністрація та видавництво «Коло».

До розгляду братимуться до уваги збірки поезій українською мовою, що були опубліковані протягом останніх трьох років.

До розгляду не будуть допущені твори, що вже були відзначені іншими літературними преміями!

Творчі  доробки на здобуття Премії подають члени Національної спілки письменників України,  обласні організації національних творчих спілок, літературно-мистецькі об’єднання, товариства, фонди та громадські організації культурно-мистецького спрямування із зазначенням короткої характеристики твору та його автора, а також критичних рецензій, відгуків тощо про твір із поданням трьох примірників збірки поезій.

Конкурс має всеукраїнський статус, тож  здобувачі премій не обмежені проживанням на території Львівської області.

Присудження Премії передбачається не тільки трьом авторам-переможцям, а й кращому в номінації «Молода надія» з юної літературної когорти.

Преміальний фонд Премії  становить 50 тисяч гривень.

Вручення Премії та презентація п’ятьох томів Антології патріотичної поезії відбуватиметься у Львові наприкінці травня, про що буде повідомлено додатково.

Матеріали (збірки поезій) на здобуття Премії подаються претендентом або уповноваженою ним особою не пізніше 15 квітня поточного року у Львівську обласну організацію НСПУ за адресою: 79000, м. Львів-центр, вулиця Соломії Крушельницької, 17, або «Новою поштою», відділення № 14 з приміткою: «На конкурс патріотичної поезії».  Контактний телефон: 067-713-68-74.

Олександр Дяк, керівник проєкту

litgazeta.com.ua

Прокоментуєте?

ЗАЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ

Прокоментуйте!
Напишіть Ваше ім'я