Оксана Мороз видає нову книжку про інформаційну гігієну

0

Очікується, що «Як не стати овочем. Інструкція з виживання в інфопросторі» вийде друком 9 вересня 2021 року. Про це повідомляє ms.detector.media.

Засновниця ініціативи «Як не стати овочем», радіоведуча, українська письменниця Оксана Мороз видає нову книгу про основні маніпуляції та шахрайства цифрового світу — «Як не стати овочем. Інструкція з виживання в інфопросторі». Книжку видає «Vivat».

Очікується, що «Як не стати овочем. Інструкція з виживання в інфопросторі» вийде друком 9 вересня 2021 року, на сайті видавництва вже доступне передзамовлення.

«У книжці “Як не стати овочем. Інструкція з виживання в інфопросторі” зібрані основні маніпуляції та шахрайства цифрового світу у форматі “суть — причина — наслідки — що робити”. Простою мовою на конкретних прикладах. У книжці ви дізнаєтеся: як безпечно користуватися гаджетами і вберегти свої персональні дані; як не потрапити на гачок шахраїв та маркетологів; як безпечно знаходити відповіді на фінансові, економічні та політичні питання», — ідеться в описі.

Ця книжка, розповідають у видавництві, для тих, хто хоче зрозуміти, як ним маніпулюють, і вміти цьому протистояти;  для тих, хто хоче навчити рідних протистояти шахрайству та маніпуляціям; для вчителів, які хочуть самі розібратися й передати ці знання учням.

«Як не стати овочем. Інструкція з виживання в інфопросторі» є частиною соціального проєкту з навчання українських вчителів інформаційній гігієні: 10 гривень від продажу кожного примірника йдуть на забезпечення цієї книжкою кожного українського вчителя.

Оксана Мороз поставила собі за мету — до 2024 року навчити сім мільйонів українців інформаційної гігієни. Раніше вона написала книги «Нація овочів?» та «Боротьба за правду», а також створила ініціативу «Як не стати овочем». 

Прокоментуєте?

ЗАЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ

Прокоментуйте!
Напишіть Ваше ім'я