Понівечений російською ракетою театр у Харкові прикрасили муралом

0

У Харкові фасад театру музкомедії, який постраждав унаслідок російського ракетного удару, прикрасили муралом — на знак подяки ЗСУ. 

Як передає Укрінформ, про це повідомляє Суспільне.

“На розбитому фасаді Харківського театру музичної комедії створюють мурал, присвячений Збройним Силам України. У такий спосіб митці хочуть подякувати військовим”, — ідеться в повідомленні.

Як розповів директор закладу Ігор Коваль, уламки російської ракети пошкодили фасад 23 серпня, у День міста. Від вибуху в будівлі повилітали всі вікна.

Стінопис створюють декоратори. Використовують матеріали, що залишились у театрі. На картині будуть зображені акторки театру, а також види зруйнованого Харкова.

«Це Леся Непомняща наша. Нещодавно вона народила донечку. Це Таня Коваль, це Світлана Тимченко. Це Наталя Гаман-Орлова. От вони з надією дивляться на небо. Ну і тут наш тризуб — читається воля. Всі прагнуть до волі, перемоги, до миру. Тут буде чорна завіса — брама театру воєнних дій. Закриває цей період страшний нашого міста. Тут буде танк, там Держпром. І символічно — рукавичка хлопця ЗСУ», — розповідає директор.

Через те, що театр не заробляє гроші, утворились борги за комунальні послуги, каже директор. У вимушеному простої понад 200 працівників, вони отримують дві третини від зарплати. Чотири працівники театру служать у лавах Збройних Сил України.

Як повідомлялося, харківський театр “Березіль” за виставу “Калігула” отримав Гран-прі Міжнародного Багдадського фестивалю, а актор Максим Стерлик переміг у номінації “найкраща чоловіча роль”.

Фото: Суспільне Харків

ukrinform.ua

Прокоментуєте?

ЗАЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ

Прокоментуйте!
Напишіть Ваше ім'я