Projector Institute запускає власне видавництво

0
161

Команда Projector Institute повідомила про створення власного видавництва, яке працюватиме тільки з українськими авторами.

Місія Projector Publishing — робити сучасну українську культуру популярною і в Україні, і у світі. Велику увагу команда приділятиме візуальному оформленню видань.

Головною редакторкою видавництва стане Анна Карнаух, колишня редакторка онлайнового медіа Telegraf.Design, яке відтепер очолює Таміла Кошман. Креативний директор видавництва — Гліб Капоріков, Head of Design у Projector Institute.

Головними темами проєктів стануть:

  • українська візуальна культура, зокрема, дизайн;
  • нові технології й інновації;
  • сучасне українське суспільство.

Наразі в роботі команди вже чотири проєкти:

  • третій випуск друкованого Telegraf.Magazine;
  • Not little Things — книжка про маленькі подвиги величного народу;
  • книжка про Волю як секрет життєвої стійкості українців;
  • новий журнал про сучасні технології.

Команда анонсує створення періодичних друкованих видань, артбуків, нонфікшну, освітньої літератури. У видавництві працюватимуть тільки з українськими авторами та не видаватимуть переклади закордонних книжок. Крім того, Projector Publishing продовжить випускати журнали та артбуки, створені власною авторською командою.

Усю продукцію можна буде придбати на сайті Projector Store, а також на сайтах та в офлайнових точках продажу партнерів-дистрибюторів ArtHuss, «Наш Формат», «Залізна Крамниця», Кінокнигарня «Жовтень», у музейній крамничці Мистецького Арсеналу, Utopia8 тощо.

Запропонувати проєкт можна на електронну адресу publishing@prjctr.com.

Як повідомлялося, Максим та Тетяна Кідруки відкрили видавництво «Бородатий Тамарин», а Андрій Носач — видавництво «Прометей».

Чільне зображення: Projector

chytomo.com

Прокоментуєте?

ЗАЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ

Прокоментуйте!
Напишіть Ваше ім'я